Українка стала найкрасивішою жінкою Австрії

Українка стала найкрасивішою жінкою Австрії

Цьогоріч на міжнародному конкурсі краси «Місіс Всесвіт-2017» будуть аж дві українки, щоправда, одна з них представлятиме Австрію. 

Як зазначається, уродженка України Інга Малік (Токарчук) отримала титул «Місіс Австрія Всесвіт-2017», і вже наприкінці серпня вона поїде до Південної Африки на міжнародний конкурс.

Українка останні роки після заміжжя мешкає в Австрії, але залюбки згадує дитинство і юність, які вона провела на батьківщині.

«Я народилася в Україні. Згадую своє дитинство як прекрасний час, який я прожила в оточенні люблячих батьків. Завжди ставилася до них з повагою і вчилася в школі на відмінно. Я була дуже активною дитиною, відвідуючи різноманітні гуртки та секції: гімнастика, театральний гурток і бальні танці. Спорт завжди відігравав велику роль в моєму житті», – розповіла вона.

Після закінчення школи, зі слів красуні, вона вивчала юриспруденцію в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Згодом зустріла майбутнього чоловіка.

«Після заміжжя моє життя кардинально змінилося. Сімейні цінності стали головним сенсом мого життя. Сьогодні я – щаслива мати обожнюваних дітей. Єлизаветі 3 роки, а Софії вже 7», – сказала Інга.

Нині українка продовжує розвиватися професійно і отримує другу освіту у Віденському університеті.

Джерело http://tabloid.pravda.com.ua

Читати попередню

Фильм «Красавица и чудовище» вошел в топ самых кассовых картин в истории

Читать наступну

Известный путешественник примет участие в танцевальном проекте

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство