Українські компанії потрапили в добірку кращих 500 світових компаній в сфері IT

Українські компанії потрапили в добірку кращих 500 світових компаній ...

Так, в цьому році в рейтингу N-iX та Nix Solutions, а також компанії, у яких є великі українські представництва – EPAM, Luxoft, Wix, Limelight, Materialise, Intetics, First Line Software, Core Value Services, CS Odessa, TEAM International Services .

N-iX знаходиться на 406-му місці, Nix Solutions – на 418-му, EPAM – на 96-му, Luxoft – на 135-му, Wix – на 168-му, Materialise – на 353-му, Intetics – на 429 -м, First Line Software – на 430-му, Core Value Services – на 440-му, CS Odessa – на 447-му, TEAM International Services – на 443-му.

Загалом в першу десятку рейтингу входять IBM, Microsoft, Accenture, Oracle, SAP, Apple, Hewlett-Packard, Ericsson, Dell, Tata Consultancy.

Software 500 – це щорічний рейтинг, який вже 35 років становить журнал Software Magazine – одне з найавторитетніших видань в сфері IT. Сюди входять найбільші світових виробників програмного забезпечення і постачальників послуг. Компанії оцінюють на підставі інформації про доходи за рік, як від продажу ліцензій, так і від послуг.

Читати попередню

Китайские компании пригрозили наказывать владельцев техники Apple и стимулируют покупку Huawei

Читать наступну

В ближайшие дни в небе над землей появится огромный бриллиант. ВИДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство