Укриття на автобусних зупинка встановлені для захисту життя нікопольців

Укриття на автобусних зупинка встановлені для захисту життя ...
Картинка к: Укриття на автобусних зупинка встановлені для захисту життя нікопольців

Завдяки співпраці міської влади з Нікопольським заводом феросплавів біля зупинок громадського транспорту та в місцях з високою інтенсивністю руху людей було встановлено 11 мобільних бетонних укриттів.

Ворог обстрілює місто підступно, в будь-який момент, тому такі укриття неодноразово допомагали захистити життя людей, яких загроза артилерійського обстрілу зненацька застала на вулиці.

Комунальники прибирають в укриттях, щоб під час повітряних тривог нікопольці могли перечекати реальну загрозу в безпеці.

Проте не всі гідним чином оцінюють таку можливість захисту свого життя та здоров’я. Несвідомі громадяни почали використовувати укриття як громадську вбиральню.

Але патрульну машину чи охоронця до кожного укриття поставити неможливо. Давайте разом покладемо край такій огидній поведінці негідників. Якщо ви побачили порушника порядку, зафіксуйте його на відео чи фото та передайте інформацію на гарячу лінію міської ради на Viber або Telegram: (068) 495 25 84. Отримані фото- або відео- матеріали будуть передані до правоохоронних органів та опубліковані в соцмережах, щоб всі бачили цих «культурних людей».

Джерело: https://nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

У Нікополі працює комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Нікопольської міської ради

Читать наступну

Що зараз на дні колишнього Каховського водосховища? Інтерв'ю з екологом Вадимом Манюком. ВІДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство