Укус павука призвів до ампутації ніг

Укус павука призвів до ампутації ніг

У Дніпрі ампутували обидві ноги мешканцю Нікополя Станіславу Бойко через алергічну реакцію на отруту павука. До обласної лікарні ім. Мечнікова чоловіка доправили з температурою, інтоксикацією та ураженнями шкіри ніг. Напередодні потерпілий обрізав на дачі виноград, коли на нього впав великий жовтий павук та вкусив за шию. Через 10 днів він звернувся до міської лікарні, тому що помітив запалення ніг. Через різке погіршення стану його перевели в обласну лікарню.

- Аби зберегти життя пацієнту, хірургам обласної лікарні довелось провести операцію - високу ампутацію ніг, — говорить генеральний директор ОКЛ ім. Мечникова Сергій Риженко.

Зазначимо, що медики звернулись до біологів, які встановили, що чоловіка вкусив жовтий мішечний павук. Він входить до трійки найнебезпечніших в Україні, але тяжкі наслідки від нього зафіксували вперше."В основі отрути цього павука білкові токсини. Наслідки укусу для однієї людини можуть бути зовсім непомітні, а для іншої дуже серйозні. Починаючи від найлегших симптомів, які порівнюють з укусом оси, і до омертвіння тканин, паралітичних реакцій, оніміння кінцівок", - пояснив біолог Вадим Манюк.

Раніше укуси павука фіксували у Кривому Розі та Синельниково. Період активності - з травня по вересень, але якщо осінь тепла, то і до листопада.

Джерело: https://www.prikhist.com/

Читати попередню

В Никополе в Каховское водохранилище выпустили тонну мальков карпа

Читать наступну

Стали известны официальные результаты выборов на пост мэра Никополя

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство