Увага, Нікополь! Щоб отримати субсидію, треба повідомити до 1 числа про обсяг спожитих послуг!

Увага, Нікополь! Щоб отримати субсидію, треба повідомити до 1 ...
Картинка к: Увага, Нікополь! Щоб отримати субсидію, треба повідомити до 1 числа про обсяг спожитих послуг!

Як повідомляє управління праці та соціального захисту населення Нікополя, споживачі, що отримують субсидії, тепер ОБОВ’ЯЗКОВО повинні повідомляти про обсяг спожитих послуг до 1 числа наступного місяця. Інакше компенсації вони не отримають!

Такі зміни пов’язані зі стартом реформи системи субсідіювання. Першим її етапом стає монетизація субсидій на рівні підприємств-надавачів послуг. Одним із нововведень в розрахунках за субсидіями в рамках цього процесу стане перерахування коштів субвенції на пільги та субсидії в межах фактичних обсягів споживання послуг, що замінить систему нарахування за соціальними нормами.

Таким чином Уряд планує забезпечити прозоре нарахування субсидій.

19 січня вступив в дію наказ Міністерства фінансів від 04.01.2018 року №1 про порядок проведення органами Казначейства розрахунків та фінансування видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів з виконання державних програм соціального захисту населення за рахунок субвенцій з державного бюджету.

Відповідний наказ Мінфіну затверджує форми реєстрів обсягів спожитих пільговою категорією населення пільг та субсидій на оплату енергоносіїв та наданих житлово-комунальних послуг. Це означає, що всі підприємства житлово-комунального господарства, для отримання субвенції з держбюджету на надання пільг і житлових субсидій населенню, мають заповнювати ці реєстри.

Дані до вказаних реєстрів заносяться виключно по факту споживання послуг підприємства одержувачами пільг і субсидій. І якщо на момент їх формування (на 1 число місяця, що настає за звітним) у підприємства відсутня інформація про об’єм споживання послуг, у реєстрі воно звітує про нульове споживання. В такому випадку, пільги і субсидії вважаються не використаними і не будуть профінансовані споживачам послуг.

Аби подібного не виникало, користувачам пільг і субсидій необхідно обов’язково в кінці кожного місяця, прозвітувати газо-, водо-, та енергопостачальним організаціям про об’єм спожитих послуг за місяць, тобто передати показники усіх лічильників.

 

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Найближчі дні у Нікополі: хуртовина, замети, сильний вітер

Читать наступну

Суд «отбелил» заместителя главы Никопольской райгосадминистрации

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство