Від енергопідсилення у Нікополі постраждали березки

Від енергопідсилення у Нікополі постраждали березки

До редакції звернулися перші «жертви» енергетчного підсилення Нікополя. Як вже повідомлялося раніше, наразі і до 1 жовтня ДТЕК Дніпробленерго прокладає у Нікополі новий силовий кабель. Під землею. Як зауважили представники енергозберігаючої компанії, «...ховати електропостачання – європейська практика. Це безпечно для міської інфраструктури, це мінімальні втрати при передачі електроенергії, і тому – максимальна якість електропостачання споживачів...», - говориться у повідомленні ДТЕК.

Мешканка вул. Каштанової 1, Ніна Миколаївна Непомняща вже відчула на собі європейській підхід землекопів. Траншею під кабель вирили просто біля її паркану – у 30 см від нього.

- Він же може завалитися! – бідкається жінка. – Але не це головне! Мої березки! Я ростила-поливала їх п’ять років. Ці стрункі красуні милували око всій околиці. Мені за них дякували перехожі. А тепер дерева безцеремонно вирвали з корінням ковшем екскаватару. Тільки після того, як я здійняла великий шум з цього приводу, дерева пересадили на протилежний бік вулиці. Та чи приживуться тепер вони? Адже коріння за п’ять років стало розгалудженим.

Переживання жінки можна зрозуміти. Дійсно, дуже шкода красиві деревця. Чи мали право взагалі у такій близькості до приватної власності комунальники проводити земельні роботи? Справа енергопідсилення міста – вкрай необхідна. Нікополь має пережити цю зиму краще, аніж минулу. Дніпробленерго вкладає великі гроші, аби забезпечити нікопольців достатнім енергопостачанням. Але при проведенні цих робіт не повинні страждати конкретні люди.

Отож, якщо ви живете у центрі Нікополя (саме на цій території зараз прокладається підсилювальний кабель), будьте дуже уважними, як працює техніка біля вашого обійстя. І в разі порушення ваших прав одразу звертайтеся до керівництва енергозберігаючої компанії.

«Мій дідусь звільнював Німеччину від нацистів, - розповідає мешканець вул. Каштанової Анатолій, що разом з Ніною Миколаївною вийшов поговорити з кореспондентом. – Так він описував після повернення, які там під землею прориті тонелі у людський зріст, де і прокладені всі комунікації. Як електрика, так і газ, вода і т.д. Якщо треба щось замінити чи нове прокласти, у тонель заходять робітники і наводять лад, при цьому не наносячи шкоду нікому на поверхні землі. Так це коли було? 70 років тому у переможеній Німеччині! Ото б і у нас так зробити. Один раз, нічого що дорого, та ж на довгі роки!».

Нікопольські РЕС Дніпробленерго повідомили, що «...благоустрій території буде проведений у жовтні, до сезону дощів та холодів. Підрядні організації повернуть первинний вид території: зариють траншеї, відновлять асфальтове покриття.
Звертаємося до мешканців Нікополя з проханням із розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Будьте уважні та обережні, якщо бачите розриті траншеї, особливо у темну пору. Поставтеся із терпінням до проведення земельних робіт».

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

У нікопольскій кав’ярні людину врятували від голоду

Читать наступну

У Нікополі на вул. Княжій з’явився живодер, що катує кошенят

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство