Відбулась робоча зустріч з GIZ

Відбулась робоча зустріч з GIZ

В будівлі Нікопольської міської ради відбулась зустріч членів експертної групи з партиципаторного бюджетування та представників від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), яке надавало технічну підтримку під час реалізації бюджету участі у 2017 році.
Обговорювались питання щодо стану реалізації проектів-переможців конкурсу цього року та подальшого співробітництва стосовно впровадження бюджету участі у місті Нікополі на наступні роки.

Міська влада проінформувала про основні зміни, що плануються внести до діючої Програми партиципаторного бюджетування, який наразі знаходиться на розгляді в постійних депутатських комісіях та до кінця поточного року буде затверджений міською радою.

Представники GIZ запропонували продовжити співпрацю та виразили готовність надавати міській владі консультативну підтримку в напрямку реалізації процесу громадського бюджету.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!» ФОТО

Читать следущую

Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків на розрахунки, які проводяться із застосуванням електронних платіжних засобів (платіжних карток)?

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие