Відбулась робоча зустріч з GIZ

Відбулась робоча зустріч з GIZ

В будівлі Нікопольської міської ради відбулась зустріч членів експертної групи з партиципаторного бюджетування та представників від Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ), яке надавало технічну підтримку під час реалізації бюджету участі у 2017 році.
Обговорювались питання щодо стану реалізації проектів-переможців конкурсу цього року та подальшого співробітництва стосовно впровадження бюджету участі у місті Нікополі на наступні роки.

Міська влада проінформувала про основні зміни, що плануються внести до діючої Програми партиципаторного бюджетування, який наразі знаходиться на розгляді в постійних депутатських комісіях та до кінця поточного року буде затверджений міською радою.

Представники GIZ запропонували продовжити співпрацю та виразили готовність надавати міській владі консультативну підтримку в напрямку реалізації процесу громадського бюджету.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

«Запобігти! Врятувати! Допомогти!» ФОТО

Читать наступну

Чи поширюється обмеження щодо граничної суми розрахунків на розрахунки, які проводяться із застосуванням електронних платіжних засобів (платіжних карток)?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство