Відбувся черговий прийом міського голови Нікополя

Відбувся черговий прийом міського голови Нікополя

На початку кожного місяця міський голова Андрій Фісак проводить особистий прийом нікопольців, на якому разом з Андрієм Петровичем присутні заступники міського голови, начальники відповідних відділів та управлінь міської ради та керівники комунальних підприємств міста.

Так, черговий прийом громадян пройшов 11 вересня. Нікопольці звернулися до міського голови з різноманітними питаннями, які переважно стосувалися житлово-комунального господарства: ремонту будинків ОСББ та комунальної власності, усунення підтоплення підвальних приміщень, покосу трави, відновлення зливової системи на покрівлі та ремонту внутрішньо квартальних доріг.

Звернулися жителі міста і стосовно соціального захисту. Просили допомоги щодо безкоштовного обстеження для встановлення групи інвалідності та отримання безкоштовних ліків.

Усі відвідувачі отримали усні роз’яснення стосовно звернень, а за результатами прийому Андрій Фісак надав структурним підрозділам виконавчого комітету відповідні доручення з метою вирішення проблемних питань нікопольців.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

У Нікополі пройшли урочистості з нагоди Дня фізичної культури та спорту. ФОТО

Читать наступну

Нікополь вшановує пам'ять померлого Бориса Федоровича Величка

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство