Відкрилась персональна виставка Вікторії Ломаки. ФОТО

Відкрилась персональна виставка Вікторії Ломаки. ФОТО

24 червня у стінах художньо-виставкової зали КЗ «НКДЦ» відкрилась персональна виставка картин Вікторії Ломаки під назвою «Україна жива». На виставці художниця представляє найрізноманітніші роботи. Продивляючись їх, можна побачити гарні пейзажі, натюрморт, портрети, ікони. У кожну роботу авторка вклала всю свою душу. На урочистому відкритті Вікторія Ломака поділилася з присутніми, за яких обставин «народились» декілька експонатів даної виставки.

Творчий шлях Вікторії Іванівни Ломаки розпочався після закінчення школи та курсів художника-оформлювача. У 1991 році володарка пензля закінчила Криворізький державний педагогічний інститут за спеціальністю художник-педагог.

Після закінчення інституту Вікторія Іванівна працювала вчителем образотворчого мистецтва і художником у державних та приватних школах мистецтв і на підприємствах. Організувала студію, у якій навчались її учні та послідовники. З 2012 року художниця є членом Нікопольського Союзу Художників. Вона неодноразово брала участь у виставках.

Марина Щученко

Джерело nikopol-art.com.ua

 

Читати попередню

Праздник

Читать наступну

В Никополе состоялся праздник Индии. ВИДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство