• 21 сентября 2021

Відкрите звернення Ради Церков міста Нікополь

Відкрите звернення Ради Церков міста Нікополь

13 жовтня 2017 року із метою забезпечення гласності, врахування думок та інтересів місцевої громади будуть проведені громадські слухання з обговорення проекту Статуту територіальної громади міста Нікополя у новій редакції.

У зв'язку з цим Координаційна рада Церков м. Нікополя, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко- Католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви, Комітет зі святкування 500-річчя реформації в Україні просять керівництво міста розглянути нашу пропозицію щодо виключення з І-го розділу статті 1 пункту 10 св. Микити, якого названо у Статуті покровителем міста.

Наші Церкви вважають, що цей пункт є порушенням статті 35 Конституції України, яка вказує, що: «Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави».

Покровителем міста, в якому живуть представники різних конфесій, не може бути святий, канонізований лише однією Церквою УПЦ Московського Патріархату. Тому, ми що нижче підпиалися, звертаємось до Нікопольської міської влади розглянути наше зауваження і задовільнити вище вказану пропозицію, яка опирається на Конституцію України, діюче законодавство і міжконфесійну злагоду.

Зі щирою повагою до Вас:

  • Голова Координаційної ради Церков м. Нікополя – равін Олександр Пархоменко;
  • Благочинний Нікополя і району УПЦ Київського Патріархату - ієромонах Меркурій (Скороход);
  • Настоятель храму на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Нікополі (Української Греко – Католицької Церкви) – отець Іван Колосок;
  • Настоятель парафії на честь Матері Божої Салетинської та cв. Антонія Падуанського (Римсько – Католицької Церква) - отець Збігнєв Бескур;
  • Голова оргкомітету святкування R -500 – пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня - Віктор Хлонь.

Джерело http://nikopolnews.net

Читать предыдущую

У Нікополі може з’явитися філія найепатажнішого фестивалю в світі. ФОТО

Читать следущую

Никопольчане могут проверить наличие лекарств в больницах онлайн

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие