Відкрите звернення Ради Церков міста Нікополь

Відкрите звернення Ради Церков міста Нікополь

13 жовтня 2017 року із метою забезпечення гласності, врахування думок та інтересів місцевої громади будуть проведені громадські слухання з обговорення проекту Статуту територіальної громади міста Нікополя у новій редакції.

У зв'язку з цим Координаційна рада Церков м. Нікополя, Української Православної Церкви Київського Патріархату, Української Греко- Католицької Церкви, Римсько-Католицької Церкви, Комітет зі святкування 500-річчя реформації в Україні просять керівництво міста розглянути нашу пропозицію щодо виключення з І-го розділу статті 1 пункту 10 св. Микити, якого названо у Статуті покровителем міста.

Наші Церкви вважають, що цей пункт є порушенням статті 35 Конституції України, яка вказує, що: «Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави».

Покровителем міста, в якому живуть представники різних конфесій, не може бути святий, канонізований лише однією Церквою УПЦ Московського Патріархату. Тому, ми що нижче підпиалися, звертаємось до Нікопольської міської влади розглянути наше зауваження і задовільнити вище вказану пропозицію, яка опирається на Конституцію України, діюче законодавство і міжконфесійну злагоду.

Зі щирою повагою до Вас:

  • Голова Координаційної ради Церков м. Нікополя – равін Олександр Пархоменко;
  • Благочинний Нікополя і району УПЦ Київського Патріархату - ієромонах Меркурій (Скороход);
  • Настоятель храму на честь Благовіщення Пресвятої Богородиці у м. Нікополі (Української Греко – Католицької Церкви) – отець Іван Колосок;
  • Настоятель парафії на честь Матері Божої Салетинської та cв. Антонія Падуанського (Римсько – Католицької Церква) - отець Збігнєв Бескур;
  • Голова оргкомітету святкування R -500 – пастор Церкви Адвентистів Сьомого Дня - Віктор Хлонь.

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

У Нікополі може з’явитися філія найепатажнішого фестивалю в світі. ФОТО

Читать наступну

Никопольчане могут проверить наличие лекарств в больницах онлайн

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство