В Енергодарі загарбники викрадають та катують працівників ЗАЕС

В Енергодарі загарбники викрадають та катують працівників ЗАЕС...
Картинка к: В Енергодарі загарбники викрадають та катують працівників ЗАЕС

На очах у всього світу, захопивши найбільший в Європі атомний об’єкт, росіяни намагаються в усі можливі та неможливі способи надати своїм діям «легітимності». Після створення фейкового російського оператора української станції, загарбники замінили вивіски та «перетягнули» частину персоналу нібито під юрисдикцію рф.

Тепер окупанти створили первинну псевдопрофспілкову організацію на Запорізькій АЕС. Попри те, що до цієї міфічної організації увійшли лічені працівники, показово ще й інше. Бути членом профспілки – означає платити щомісячний внесок. І ці внески – чималі за доволі високих зарплат в атомній галузі – осідатимуть на рахунках фейкового АО «Эксплуатирующая организация Запорожской АЭС» або інших підприємствах “Росатома”. Тако окупанти отримають кошти, які легко зможуть привласнювати, вчергове обманюючи атомників ЗАЕС, як із зарплатами.

Загарбники також продовжують тиснути на персонал найбільшої атомної станції в Європі. Створивши псевдопрофспілкову організацію на Запорізькій АЕС, окупанти силоміць заганяють українських працівників вступити в цю фейкову структуру.

Загарбники вважають, що до псевдопрофспілкової організації мають приєднатися всі працівники станції, але вже маючи на руках російські паспорти. Тому всіх незгодних отримувати ворожий «документ», вивозять на «профілактичні бесіди», під час яких просто катують. Особливому тиску піддають тих, хто попри понад рік окупації не зраджує Україні й не уклав договір з «Росатомом».

Джерело: https://nikopol.informator.ua/

Читати попередню

Окупанти обстріляли Нікополь: є руйнування

Читать наступну

Володимир Зеленський відвідав Нікопольський район.

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство