В Марганці відбувся І етап чемпіонату Дніпропетровської області з мотокросу. ВІДЕО

В Марганці відбувся І етап чемпіонату Дніпропетровської області ...
Картинка к: В Марганці відбувся І етап чемпіонату Дніпропетровської області з мотокросу. ВІДЕО

На захід що відбувся 20 травня у Крутій балці не треба було замовляти а ні квитків, а ні кращих місць, сотні марганчан прийшли сюди цього дня щоб насолодитися видовищними змаганнями з мотокросу. Не завадили навіть погодні умови.

На початку 80-х років 20-го сторіччя Крута балка служила своєрідною ареною для змагань всеукраїнського масштабу. Це була одна з найкращих трас СРСР. Любителів цього виду спорту в Марганці було чимало, та з приходом «перебудови» він став занепадати. Відродження мототраси почалось зовсім, здавалося б, недавно. Та сьогодні, за ініціативи та активної участі членів міського громадського об’єднання «Клуб любителів спортивно-технічних видів спорту «Екстрим», вдалося завершити цю нелегку, тривалу роботу. Суттєву допомогу в цьому ініціатори отримали від градоутворюючого підприємства ПАТ «МГЗК». Підтримали грандіозну ідею і голова міста Олена Жадько та депутатська більшість, не залишився осторонь директор фермерського господарства Максим Скорук.

Драйв, захват, піднесення, прагнення перемоги та шалений адреналін - все це відчуття учасників мотокросу - спортсменів з Марганця, Нікополя, Жовтих Вод, Кривого Рогу, Вільногірська, Запоріжжя, Кам’янського, Дніпра. Дощова погода не тільки не завадила проведенню змагань, а навіть зробила їх іще більш напруженішими. На цьому наголосив секретар федерації мотоспорту Дніпропетровської області Леонід Пірогов.

Переможців вітали щирими оплесками та почесними нагородами. Відроджена траса чекає на нові змагання, а у любителів мотокросу відтепер з’явилась можливість тренуватися та досягати нових вершин.

               

Джерело http://marganets-rada.dp.ua

Читать предыдущую

1 червня для дітей-школярів безоплатний проїзд

Читать следущую

День прикордонника у Нікополі. ФОТО

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие