В музеї з'явилась виставка, присвячена воєнним діям на Донбасі. ФОТО

В музеї з'явилась виставка, присвячена воєнним діям на Донбасі. ...

Більше трьох років Україна воює за свою Незалежність. Більше трьох років щоденно ми отримуємо новини з фронту. П'ять років тому ми, українці, не могли навіть уявити, що колись будемо воювати з північним сусідом – Росією. С початку війни сотні тисяч захисників України повстали проти ворога. На жаль, не всім пощастило повернутись додому живими. Тільки Нікополь у ході сучасної війни втратив 30 захисників своєї держави.

4 серпня, у День Незалежності, в Нікопольському краєзнавчому музеї відкрилась експозиція, присвячена війні на Донбасі. Проглядаючи її, можна побачити макети пам'ятників, які брали участь в конкурсі на встановлення пам'ятника «Захисник України». Імена всіх загиблих нікопольців на тій страшній війні. Особисті речі загиблого воїна Миколи Гайдука.

Слід зауважити, що створення експозиції не завершено! Під час її відкриття працівники музею звернулись до родин загиблих воїнів, аби ті допомогли завершити дану експозицію. А саме, принесли речі загиблих героїв до музею і тим самим доповнили дану експозицію.

Окрім того, 24 серпня нова експозиція була освячена благочинним церков м. Нікополя ієромонахом Меркурієм.

Марина Щученко

Джерело http://nikopol-art.com.ua

Читати попередню

О бывшем магазине купца Тимофеева и выпускной виньетки. ФОТО

Читать наступну

Новий мистецький дім. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство