В навчальних закладах Нікополя ведуться ремонтні роботи

В навчальних закладах Нікополя ведуться ремонтні роботи
Картинка к: В навчальних закладах Нікополя ведуться ремонтні роботи

Незважаючи на те, що літо – це період канікул і відпусток, в закладах освіти це спекотна пора ремонтів. В Нікополі цього літа за рахунок міського бюджету проводяться великі обсяги робіт. Перші результати підготовки закладів освіти до нового навчального року можна побачити вже сьогодні.

– В цьому році з місцевого бюджету на поточні ремонти закладів освіти виділено майже 4 млн. 200 тис. грн., – коментуєначальник відділу освіти і науки НМРОлена Селютіна. – В закладах освіти встановлено 159 металопластикових вікон, проходять поточні ремонти електропостачання, водопостачання, внутрішньої системи опалення. Також виділені додаткові кошти на ремонти пожежної сигналізації. Це самі нагальні проблеми, які за заявками керівників закладів освіти виконуються першочергово.

Отже в усіх закладах освіти Нікополя кипить робота. Наприклад, в школі № 6 вже пофарбовані сходи, відремонтовані туалети і медичний кабінет, триває ремонт коридорів, спортивного залу та роздягальні для дівчат.

В школі № 5 міняють старі вікна на нові, металопластикові. Також встановлюють нові двері. Повним ходом в школі ремонтують кабінети і коридори. В спортивному залі ремонт вже закінчують.

– Паралельно з тим, що за кошти з місцевого бюджету виконуються певні роботи, також ведуться роботи силами працівників закладів освіти та за активної підтримки батьків наших вихованців. Десь фарбують, десь створюють сучасні освітні середовища… Таким чином вже 1 вересня наші діти зможуть зайти в оновлені приміщення,– говорить Олена Селютіна.

Слід зазначити, що в цьому році вперше за кошти Північної екологічної фінансової корпорації NEFCOта місцевого бюджету Нікополя відбувається капітальний ремонт дитячого дошкільного закладу № 53. Це масштабний проект,в якому передбачено ремонт покрівлі, утеплення фасаду, заміна старих вікон на металопластикові, а також частковий ремонт водопроводу.

Зараз тут проводять роботи з утеплення фасаду будівлі дитячого садочка, а також замінюють старі дерев’яні вікна на нові, металопластикові. Ці роботи планується завершити впродовж 20 робочих днів.

Джерело: Прес-служба Нікопольської міської ради

Читати попередню

СБУ локалізувала потенційну загрозу поширення радіації у Кривому Розі – Іван Баканов. ВІДЕО

Читать наступну

Відрахування аліментів на утримання дитини у добровільному порядку

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство