В Нікополі через влучання російської артилерії згорів гіпермаркет

В Нікополі через влучання російської артилерії згорів гіпермаркет...

6 березня близько 15:30 в Нікополі через влучання аж трьох артилерійських снарядів, які були випущені росіянами з окупованих територій Запорізької області, зайнявся гіпермаркет. Більше 4 000 квадратних метрів площі вигоріло вщент, тепер там суцільне попелище.

На жаль, цей торгівельний центр став мішенню для росіянців не вперше. Минулого року у вересні окупанти поцілили по ньому з «Градів» та важкої артилерії. Тоді поранення отримали троє людей.

Внаслідок же вчорашніх прильотів ані покупці, ані співробітники, на щастя, не постраждали. Людей досить швидко перевели до укриття, яке власне і врятувало їх від найгіршого.

На місці влучання більше шести годин безупинно працювали всі екстрені служби. Аби приборкати вогонь було задіяно 70 рятувальників та 19 одиниць техніки. За словами працівників ДСНС, це була одна з наймасштабніших та найскладніших пожеж у Нікополі.

Через велику кількість мастильних та будівельних матеріалів на місці пожежі досі чергують рятувальники. Нікопольський «Епіцентр» – шостий знищений в Україні гіпермаркет цієї мережі. Власники обіцяють – після перемоги відновити кожен. А зараз – це ще один доказ того, який «руский мир» приносять із собою окупанти.

Джерело: https://www.prikhist.com/

Читати попередню

Надзвичайники попереджають про заборону спалення залишків сухої рослинності!

Читать наступну

Інформація щодо реєстрації на НМТ-2024

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство