В Нікополі на алеї проспекту Трубників планується висадити нові дерева

В Нікополі на алеї проспекту Трубників планується висадити нові ...
Картинка к: В Нікополі на алеї проспекту Трубників планується висадити нові дерева

В минулому році на бульварній частини проспекту Трубників: від вулиці Богуна до вулиці Станіславського, були проведені капітальні роботи з благоустрою, після яких в нашому місті з’явилося гарне місце для прогулянок і відпочинку нікопольців. Але є бажання оновити всю алею на проспекті Трубників. В цьому році в планах ділянка від вулиці Станіславського до площі Незалежності. Тут планується висадити павловнію – швидкоростуче дерево. При сприятливих умовах в перший рік воно виростає від трьох до п’яти метрів, потім кожного року ще на півметра.

– Якщо тополя вважається рекордсменом з переробки вуглекислого газу, то павловнія переробляє його в два рази більше, – розповідає заступник директора КП «Міське паркове господарство» Олександр Разін. – За габаритами як каштан, живе до ста років, цвіте дуже красиво: термін цвітіння три тижні, квіти павловнії біло-бузкового кольору.

Для того, щоб висадити нові дерева, треба прибрати старі. Та чи підтримують цю ініціативу активні нікопольці, які завжди відстоюють зелені насадження нашого міста.

– Безумовно підтримуємо, але тільки з урахуванням максимального збереження зелених насаджень, які тут є. По всьому місту нам потрібно садити тисячі дерев, – наголосив голова спілки «Громадянський дозор» Юрій Бабінін. – Якщо КП «Паркове господарство» готове це робити, готове нормально обслуговувати зелені насадження, тоді потрібно йти вперед.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

У конкурсі на мурал для стіни будівлі Чорнобильської АЕС обрали переможця

Читать наступну

Затвердження дизайн-коду на центральних вулицях Нікополя

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство