В Нікополі нагородили медалістів та призерів учнівських олімпіад

В Нікополі нагородили медалістів та призерів учнівських олімпіад...
Картинка к: В Нікополі нагородили медалістів та призерів учнівських олімпіад

В кінці кожного навчального року у Нікополі проводиться свято «Золота надія». 25 червня у Нікопольському культурно-дозвіллєвому центрі на урочистий захід зібралися всі випускники шкіл, які своїми досягненнями у навчанні підтвердили це звання.

Цього навчального року нікопольські школярі здобули: 56 призових місць на обласному та Всеукраїнському етапах учнівських олімпіад та 6 призових місць на обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт слухачів Малої академії наук України. Ще 15 призових місць на конкурсах обласного та державного рівня отримали вихованці позашкільних навчальних закладів. Найвищі винагороди для школярів: золоті медалі «За високі досягнення у навчанні» отримали 11 випускників, срібні – 10 випускників.

Крім того, всі представники «Золотої надії 2018» зможуть відпочити влітку за кошти міського бюджету в молодіжному таборі «Перлина Карпат» або здійснити захоплюючу подорож країнами Євросоюзу. Сертифікати на цей чудовий відпочинок вручили школярам заступник міського голови Ольга Коник та начальник відділу освіти і науки Нікопольської міської ради Олена Селютіна.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

У лісових масивах Дніпропетровської області високa (5-го класу) пожежнa небезпекa

Читать наступну

Нікополь можна знайти на сайті Глобальної мережі ЮНЕСКО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство