В Нікополі пройшли змагання з армрестлінгу серед воїнів Повітряних Сил Збройних Сил України

В Нікополі пройшли змагання з армрестлінгу серед воїнів Повітряних ...
Картинка к: В Нікополі пройшли змагання з армрестлінгу серед воїнів Повітряних Сил Збройних Сил України

В спортивній залі ДЮСШ № 1 зібралися більше 50 представників всіх військових частин Повітряних Сил Збройних Сил Українидля того, щоб взяти участь в змаганнях з армрестлінгу.На урочистому відкритті Чемпіонату були присутні заступник міського голови Ольга Коник, а також заступник міського голови Юрій Сокол, який звернувся до присутніх з вітальним словом та побажав перемоги найсильнішим.

Перед початком змагань дуже приємні емоції подарували всім нікопольські юні гімнастки. І ось змагання розпочалися. Вони проводилися згідно з правилами Федерації армспорту України за коловою системою на дві руки до двох поразок. Чоловіки змагались в п’яти вагових категоріях.

Всі вже звикли до того, що армрестлинг – спорт для справжніх чоловіків, готових помірятися силою. Але вперше в змаганнях такого рівня взяли участь і жінки-військовослужбовці. 12 представниць прекрасної статі змагались за перемогу в двох вагових категоріях.

Всі військовослужбовці збірних команд повітряних командувань були налаштовані на перемогу. Але отримали її найсильніші. В кожній ваговій категорії і серед чоловіків, і серед жінок були свої переможці. У командному заліку «золото» Чемпіонату вибороли солдати, сержанти й офіцери військової частини Мелітополя. На другому місці –армспортсмени з військової частини міста Чугуєв. «Бронзовими призерами» стали учасники змагань військової частини з міста Старокостянтинів. Всі переможці та призери Чемпіонату були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Слід зазначити, що за результатами цих змагань буде відібрана команда Повітряних Сил, яка вже в липні візьме участь в Чемпіонаті Збройних Сил України.

Джерело: Прес-служба Нікопольської міської ради

Читати попередню

Останнім часом з підвищенням температури повітря на території даржави Україна зростає можливість зараження ботулізмом

Читать наступну

До Нікополя з’їхалися скульптори на симпозіум

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство