В Нікополі пройшов чемпіонат з контактного карате Тайкан

В Нікополі пройшов чемпіонат з контактного карате Тайкан
Картинка к: В Нікополі пройшов чемпіонат з контактного карате Тайкан

17 листопада в спортивній залі стадіону «Металург» ім. О.І. Куценко відбувся Відкритий Чемпіонат Дніпропетровської області з контактного карате Тайкан. Змагання зібрали 247 спортсменів з Дніпра, Одеси, Кривого Рогу, Покрова, Новомосковська, Підгірного, Грушівки, Магдалинівки та Нікополя. Організаторами стали Федерація Тайкан карате міста Нікополя за підтримки відділу з питань спорту управління гуманітарної політики Нікопольської міської ради.

Тайкан карате – повноконтактний вид єдиноборств з максимально дозволенним технічним арсеналом. Правила змагань дозволяють максимально розкриватися спортсменам і гідно конкурувати на змаганнях з інших єдиноборств. В цей раз участники виступали в трьох видах поєдинків: Тай Кік (гр.А), Тайкан (гр.А) та Тай Кік (гр.Б).

Переможцями та призерами у своїх категоріях стали такі нікопольські спортсмени: Микита Карамушка, Данило Мінервін, Владислав Чопоров, Богдан Бугаев, Тімур Тимченко, Єгор Катрич, Іван Ляшенко, Євген Куделя, Михайло Левак, Михайло Храпейчук, Антон Макаров, Володимир Ільїн, Денис Карнаух. В командному заліку кубок за І місце завоювала команда Нікополя, друге місце зайняли бійці команди Кривогог Рогу та почесне третє місце у команди з Дніпра.

Також варто відзначити дебютну практичну роботу юнацького судівського корпусу Федерації Тайкан карате м. Нікополя, яку успішно виконали юні спортсмени федерації. Змагання такого рівня проходять в нашому місті не вперше, і з кожним разом якість проведення та кількість участників тільки зростають, що свідчить про розвиток даного виду спорту як в Нікополі, так і в нашій області, а також високий професіоналізм тренерського складу Федерації Тайкан карате м. Нікополя.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Нікопольські баскетболісти серед найкращих на всеукраїнському рівні!

Читать наступну

Нікопольцям, які стоять у черзі на отримання житла, необхідно пройти перереєстрацію.

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство