В Нікополі пройшов V етап Кубку України серед сеньйорів та ветеранів більярдного спорту

В Нікополі пройшов V етап Кубку України серед сеньйорів та ветеранів ...
Картинка к: В Нікополі пройшов V етап Кубку України серед сеньйорів та ветеранів більярдного спорту

Змагання з більярду в нашому місті вже стали доброю традицією. Днями Нікополь зустрічав учасників V етапу Кубку України серед сеньйорів та ветеранів більярдного спорту. Близько 50 більярдістів з Києва, Харкова, Одеси, Дніпра, Запоріжжя, Івано-Франківська, Луцька, Шаргорода та інших міст нашої держави завітали до Нікополя за новим більярдним досвідом, рейтинговими очками та гострими турнірними відчуттями.

Організатор змагань: один з засновників більярдного клубу «Арктика-Прем'єр», директор осередку обласної федерації більярдного спорту України, чинний майстер спорту Олександр Новіков.

Склад учасників був досить сильним, тут були присутні багаторазові чемпіони України, чемпіони Європи та світу.

– Це мій улюблений вид спорту, я вважаю, що він дуже корисний для всіх в плані розвитку як фізичному, так і інтелектуальному. Тому я хочу, щоб в нашій країні більярд розвивався і з кожним роком більярдних клубів і шкіл ставало більше, тренера були більш висококваліфікованими, ну і звичайно, щоб призові фонди на турнірах росли, – розказав перед початком змагань багаторазовий чемпіон України, срібний чемпіон світу, майстер спорту міжнародного класу з міста Одеса Олег Мачтаков.

В поєдинках брав участь легенда більярдного спорту: чинний чемпіон СРСР, чемпіон світу та чемпіон Європи серед ветеранів, заслужений майстер спорту міжнародного класу Анатолій Маліванчук з міста Шаргород.

– Я вигравав дуже багато турнірів, в тому числі був чемпіоном СРСР, – розповів Анатолій Маліванчук. – Я дуже дорожу цим званням, більше ніж званням чемпіон світу або чемпіон Європи серед ветеранів, тому що це більшого варто. Зараз в чемпіонаті світу беруть участь сім країн, а тоді, в чемпіонаті СРСР, 17 країн брали участь.

Анатолій Маліванчук – самоучка, почав грати в більярд з 12 років, його стаж більярдіста складає більше 50 років. Чому він обрав більярд та чи складна це гра?

– Дуже складна, красива, надійна і розвиває, і будь-якому віку покірна, – відповів Анатолій Маліванчук. – Мені вже за 70, але я тримаюся, сукно зелене мене тримає, якщо я його не побачу, мені буде погано, я все життя присвятив цьому.

Змагання V етапу Кубку України серед сеньйорів та ветеранів більярдного спорту тривали три дні. В фінал вийшли тільки найдостойніші. В кожній категорії визначилися вісім призерів, які отримали медалі, грошові призи та більярдні киї, надані постійним спонсором змагань, компанією «АС».

Переможцем V етапу Кубку України серед сеньйорів став Олександр Клімов з Вінниці, а серед ветеранів перемогу отримав Володимир Лучинський з Києва. Кращим гравцям в категорії «ветерани більярдного спорту» депутат Нікопольської міської ради Вадим Колесник вручив пам’ятні призи.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Зміна тарифів для КП «Нікопольводоканал»

Читать наступну

В Нікополі вирішується проблема покинутих погребів

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство