В Нікополі відбулися змагання військово-патріотичної гри «Сокіл»

В Нікополі відбулися змагання військово-патріотичної гри «Сокіл»...
Картинка к: В Нікополі відбулися змагання військово-патріотичної гри «Сокіл»

З 21 по 23 травня на території бази відпочинку Нікопольського заводу феросплавів пройшов міський етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). В ньому приймали участь рої від кожної загальноосвітньої школи Нікополя.

Захід тривав три доби. За цей час юні джури спробували жити в польових умовах та отримали початкову військову підготовку. Вони проходили вишкіл по таборуванню: встановлювали намети, розводили вогнище, готували їжу на вогнищі, вчилися доцільно розміщувати майно та інше.

Ввечері біля ватрового вогнища зібрали козацьке коло і обрали отамана джур та джурівську старшину.

Але щоб вибороти перемогу джури змагалися в різних конкурсах: на смузі перешкод, перетягуванні линви, стріляли з пневматичної зброї по мішені на дистанції 10 метрів, надавали першу долікарську допомогу, демонстрували знання загальної історії України, рідного краю та Збройних Сил України.

Виконуючи завдання під гаслом «Добре діло», джури зібрали та оформили посилки для воїнів української армії, учасників локального воєнного конфлікту.

Перемогу виборов рій «Козацька варта» школи № 13. Переможці отримали грамоту, туристичні термоси в подарунок та перехідну хоругву і представлятимуть наше місто на обласному етапі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Пляжний сезон наближається до відкриття. ФОТО

Читать наступну

Участь у дитячому фестивалі з дзюдо

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство