В Нікополі відбувся п'ятий риболовний фестиваль «Золота рибка»

В Нікополі відбувся п'ятий риболовний фестиваль «Золота рибка»...
Картинка к: В Нікополі відбувся п'ятий риболовний фестиваль «Золота рибка»

8 вересня за підтримки ТМ «G.STREAM» відбувся 5 ювілейний Дитячий риболовний фестиваль «Золота рибка». Намагаючись створити найбільш комфортні умови для учасників, ми вирішили перенести змагання на початок вересня, припускаючи, що на початку місяця буде тепла та сонячна погода. Риболовний спорт, це досить таки специфічний вид, де максимальна кількість учасників на одних змаганнях дуже рідко перевищує 120 осіб.

За добу до початку, тільки попередньо зареєстрованих учасників було більше п'ятнадцяти, були зацікавлені з навколишніх сіл та з міста Запоріжжя. Такої масової попередньої реєстрації ще ніколи не було, тож з досвіду виходило, що загальна кількість учасників може сягнути тридцяти, а то і більше дітлахів, але сталося не так як гадалося. Нажаль, не дивлячись на те, що це лише початок вересня, погода, як і в минулі роки, спочатку все таки потримала учасників у напрузі, немовби перевіряючи на міцність та характер.

Ми були вимушені змінити місце проведення, перемістившись на початок дамби, там вітер та хвилі були значно менші, та недуже заважали учасникам. Дякуємо Григорію, одному з батьків, який на власному мікроавтобусі перевіз значну кількість учасників до нового місця змагань. Тож на старт, вийшли ті, чиє бажання та характер виявилися міцніші за погодні умови.

Також, виходячи з погодних умов, ми скасували вимоги до видів риби, але в подальшому виявилося, що це було зайвим. В уловах учасників було багато плітки, було навіть три сонячних окуня досить значних розмірів. Серед учасників було три дівчинки, які досить успішно виступили. Загалом, цього разу у змаганнях прийняли участь 14 учасників, та була значна кількість групи підтримки. Загалом учасниками змагань було спіймано 7 кг. 771 гр. риби., і це за 2,5 години.

Найбільшу рибу (плітку) зловив Дмитро Новіков (14 років, ЗОШ № 24) - 284 гр., а найменшою учасницею змагань цього разу стала Евеліна Дівинець (8 років, ЗОШ № 15), які і отримали від Юрія Жернакова призи у номінаціях – «Самий маленький рибалка» та «Сама велика риба».

Спеціальний приз від Нікопольської федерації риболовного спорту отримав Давид Тонян, який йому вручила двократна чемпіонка Сніжанна Жернакова. В змаганнях прийняли участь учні ЗОШ № 1, 2, 3, 8, 10, 15, 17, 20, 24, 25.

Ну, і хто ж став у цьому році переможцями та призерами.

Молодша група

3 місце, з результатом 542 гр. - Евеліна Дівинець (ЗОШ № 15)

2 місце, з результатом 651 гр. - Максим Луньов (ЗОШ № 10)

1 місце, з результатом 1071 гр. - Сніжанна Жернакова (ЗОШ № 17)

Старша група

3 місце, з результатом 750 гр. - Рамазан Ільченко (ЗОШ № 25)

2 місце, з результатом 876 гр. - Євген Руденко (ЗОШ № 8)

1 місце, з результатом 906 гр. - Олексій Ільгов (ЗОШ № 1)

Вітаємо переможців та учасників змагань, бажаємо щоб в наступному році ви досягли більших успіхів.

PS. Від себе та учасників змагань висловлюємо велику подяку за багаторічну підтримку розвитку риболовного спорту у м. Нікополі Торговій марці «G.STREAM», Олександру Ісаковичу Фельдману генеральному директору НПО «Трубосталь», Юрію Жернакову власнику магазину «Рибацький рай у Юрца», магазину «Новый мир», Руслану Гуріну інтернет-провайдер «EXPRESS», мережі магазинів «МегаБайт», Наталії Меренковій чемпіонці міста з риболовного спорту, Олексію Зайко чемпіону світу з риболовного спорту, Олександрі Головановій начальнику відділу з питань спорту НМР.

Окрема подяка депутатам Нікопольської міської ради за фінансову підтримку надану ГО "Нікопольська федерація риболовного спорту".

Дякуємо Ларисі Калюжній, за проведення кокурсу - загадки, на знання іхтіофауни та ТМ «G.STREAM» за надані призи для конкурсу та переможців.

Дякуємо міським засобам масової інформації – «Проспект Трубників», «Електрометалург», «Сила», дякуємо інтернет- виданням міста - за підтримку та інформаційний супровід.

Сергій Горгіладзе голова правління ГО "НФРС"

Джерело: http://nikopol-art.com.ua/

Читати попередню

Шануймо серце, віддане дітям!

Читать наступну

Директор никопольской фирмы требовал 12 000 $, а получил штраф

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство