В Нікополі відзначили 101 річницю з дня народження героя-прикордонника Віктора Усова. ФОТО. ВІДЕО

В Нікополі відзначили 101 річницю з дня народження героя-прикордонника ...

В Нікополі відзначили 101 річницю з дня народження героя-прикордонника Віктора Усова, подарували двох вівчарок академії прикордонних військ, згадали теплими словами художника Ігоря Богданенка.

Двадцять другий грудневий день для учнів середньої школи № 2 розпочався лінійкою, яка була присвячена 101 річниці з дня народження колишнього випускника – героя-прикордонника Віктора Усова.

Далеке 22 червня 1941 року. Друга світова війна настигла юнака за тисячі кілометрів від рідної домівки – в Білорусії. Сірий ранок, неочікувана страшна чорна навала, кривавий восьмигодинний бій не на життя, а на смерть і одна на всіх мета – зупинити ворога. Та не судилося... Начальнику прикордонної застави Августовського прикордонного загону Білоруського прикордонного округу рівно через пів року мало виповнитися лише 25.

Але, скільки б не минуло часу, нікопольці свято шанують пам’ятають про тих, хто поклав свої голови заради мирного неба над країною. Тож на урочистому заході з палкими промовами до присутніх звернулися заступник міського голови Ольга Коник, директор школи Віктор Гринько і представник академії прикордонних військ України м. Хмельницький Андрій Нікітюк.

На невеличкому мітингу біля погруддя Віктора Усова слово тримали голова громадської організації ветеранів прикордонників «Прикордонник» Олег Омелянчук та директор міського музею Олександр Кушнірук.

А ще на наших гостей з Хмельницького чекав приємний сюрприз від прикордонників Нікополя – дві малесенькі вівчарки. Звичайно, до несення служби довірливим пухнастим клубочкам ще дуже далеко, але вони вже отримали своє призначення в житті – допомагати військовослужбовцям захищати суверенність нашої рідної України.

Урочистості закінчилися покладанням квітів.

Людмила Мищенко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

В Нікополі у краєзнавчому музеї, зібралися друзі, однодумці, колеги, учні відомого нікопольського художника-педагога Ігоря Богданенка. ВІДЕО. ФОТО

Читать наступну

Чтобы получить 10 лет тюрьмы, достаточно поджечь солому. ВІДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство