В Нікополі змагались каратисти

В Нікополі змагались каратисти
Картинка к: В Нікополі змагались каратисти

Араши Карате - це карате ХХI століття, сучасне повноконтактне єдиноборство, яке включає в себе все найкраще і прогресивне зі східних і традиційних видів єдиноборств, таких як бокс, карате, муай тай (тайський бокс), дзюдо, самбо, вільна боротьба, джиу джитсу, айкідо і айкіджітсу.

На выходных в Нікополі проходив Кубок України по Араши Карате. До нашого міста завітали більше 200 каратистів з різних областей України: Запорізької, Дніпропетровської, Київської, Волинської та інших. Серед почесних гостей були присутні міських голова Андрій Фісак, заступник міського голови Ольга Коник, секретар міської ради Олександр Саюк.

– Для нас велика честь приймати в Нікополі другий по рейтингу турнір в країні і велика відповідальність, а також турботи та клопоти по організації, – коментує президент БК «Кайман» Дмитро Осика. – Це стало можливим завдяки злагодженій роботі клубу «Кайман» та допомоги міської влади.

Перед початком спарингів президент міжнародної федерації Араши Карате Олександр Корж, звертаючись до спортсменів, побажав їм сильного суперника, тому що головна мета Араши Карате – це самовдосконалення.

Змагання проходили на двох татамі. На одному бійці початківці вперше пробували свої сили в поєдинках. На другому – досвідчені спортсмени, серед яких чемпіони міжнародних і всеукраїнських змагань, майстри спорту, володарі чорних та коричневих поясів. Тут спаринги були жорстокими, безкомпромісними, максимально наближеними до бойової ситуації.

За підсумками змагань нагороди майже порівну поділили каратисти з Нікополя і Києва. Переможці отримали кубки та грошові призи від спонсорів.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Никополе дорогу по улице Херсонской пообещали отремонтировать в этом году

Читать наступну

На Каховському водосховищі діє заборона на риболовлю

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство