В Нікополі з’явилася нова машина для прибирання доріг

В Нікополі з’явилася нова машина для прибирання доріг
Картинка к: В Нікополі з’явилася нова машина для прибирання доріг

З першим снігом на дорогах Нікополя з'явиться нова комбінована дорожня машина «Ford». Комунальники нашого міста отримали її від департаменту житлово-комунального господарства та будівництва Дніпропетровської облдержадміністрації, який закупив більше 10 одиниць такої спецтехніки на область.

Універсальна машина призначена для цілорічної експлуатації. Вона оснащена спеціальним змінним обладнанням: взимку буде посипати поверхню доріг посипковим матеріалом і чистити дорожнє полотно від снігу, а влітку працюватиме в якості пилососа для прибирання доріг.

– Ця машина чудова тим, що незважаючи на досить невеликий обсяг бункера для соляно-піщаної суміші, всього 5,5 кубів, вміє регулювати обороти розкидача, відповідно ширину і напрямок розкидання суміші прямо з кабіни водія, – коментує директор КП «Міськавтодор-1» Олексій Савченко.

Керуючи таким чином витратою соляно-піщаної суміші, можна, по-перше, більш економно витрачати саму суміш, а по-друге, скоротити обсяг роботи під час весняного прибирання міських вулиць від посипкового матеріалу.

За словами Олексія Савченка, машина обладнана відповідно до вимог до спеціальних автомобілів з точки зору правил дорожнього руху: габарити, сигнали, проблискові маяки та інше. Передбачений комфорт для водія: тут є піч, кондиціонер, а також прилад для вимірювання пройденого шляху, що може роздрукувати цю інформацію.

Отже нова комбінована дорожня машина допоможе комунальникам більш ефективно, якісно і швидко прибирати вулиці нашого міста в будь-яку пору року.

Джерело: Прес-служба Нікопольської міської ради

Читати попередню

Особа з інвалідністю має право на адвоката за державний кошт

Читать наступну

В Никополе нашли подпольный завод по производству оружия

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство