В Нікополі відбулося відкриття головної ялинки міста. ФОТО

В Нікополі відбулося відкриття головної ялинки міста. ФОТО

23 грудня в Нікополі відбулося урочисте відкриття новорічної ялинки. На площі, біля міськвиконкому, зібралося декілька тисяч нікопольців і гостей міста, аби урочисто розпочати цикл новорічних святкувань. Цікава і різноманітна концертно-розважальна програма супроводжувалась участю творчих колективів міста. Звісно ж, не обійшлося і без новорічних поздоровлень від Діда Мороза та Снігуроньки.

На святковому заході був присутній і міський голова Руслан Токар зі своєю родиною, який разом з казковими героями запалив вогні новорічної ялинки та побажав всім гарних і незабутніх новорічних свят. 12 метрова зелена красуня засвітилася новорічною сучасною ілюмінацією.

Кульмінацією дійства став виступ запрошеної зірки — епатажної співачки української естради Ірини Білик. Своїми хітами і новими композиціями, гостя наснажила всіх гарним настроєм та подарувала справжні незабутні емоції.

По завершенню концертної програми небо осяяв святковий піромузичний салют неймовірної краси. Даний захід пройшов за активної підтримки депутатів міської організації партії Регіонів.

Джерело: Відділ прес-служби міської ради

Читать предыдущую

С новым 2012 годом!

Читать следущую

Никопольские вдовы «чернобыльцев» получают помощь

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие