В одній із нікопольских шкіл з’явиться басейн

В одній із нікопольских шкіл з’явиться басейн

В одній із нікопольських шкіл можуть встановити два басейни та новий спортзал. Принаймні, за цей проект проголосували нікопольські депутати на сесії міськради 14 липня.

Щасливицею стала середня загальноосвітня школа №21. На її базі планують побудувати два невеликих басейни (для молодшої та старшої школи) та спортзал на 400 кв.м.

Об’єкти мають будуть готові через два роки. Кошти планує виділити обласний бюджет.

Користуватися незнаними досьогодні у Нікополі принадами зможуть школярі не тільки ЗОШ №21, але й №№12, 13, 25, а також вихованці дитсадку №42.

Як відзначив депутат Сергій Піддубний, все це добре, але хочеться, аби фінансування всіх шкіл міста було більш-менш рівномірним.

«Щоби не сталося так, аби одні школи недофінансуванням доводили до розрухи, а потім зачиняли як непридатні для навчання школярів, а іншим виділяли значні кошти. У нас діти всі однакові. Не треба ділити їх на елітних та неелітних».

Нагадаємо, що фінансувати даний проект планується за рахунок обласного, а не місцевого бюджету. Але озвучена Піддубним проблема має місце, її піднімають й інші депутати, які хочуть зберегти мережу нікопольских шкльних закладів у нинішньому вигляді.


Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

В Никополе задержаны подозреваемые в убийстве экс-депутата

Читать наступну

Богдан Стратейчук «вагітний» новою книгою про Нікополь. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство