В останній день літа відбулося засідання 26-ї сесії Нікопольської міської ради

В останній день літа відбулося засідання 26-ї сесії Нікопольської ...

На початку сесії депутати та всі присутні вшанували хвилиною мовчання загиблого нікопольського воїна Євгена Попова та усіх бійців, які загинули три роки тому під час Іловайської трагедії.

Нікопольських ветеранів АТО - Олексія Савченко і Павла Компанійця міський голова Андрій Фісак нагородив Відзнаками Президента України «За участь в Антитерористичній операції».

На порядок денний були винесені земельні питання, затвердження статутів комунальних дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у новій редакції, надання грошової допомоги мешканцям міста та внесення змін до Регламенту Нікопольської міської ради.

Депутати підтримали впровадження програми «Автоматизована система обліку оплати проїзду в міському транспорті на 2017-2020 роки».

Також були внесені зміни до Програми соціального захисту населення «Турбота», Міської програми забезпечення пожежної безпеки у місті Нікополь на 2015-2018 роки, до Програми розвитку житлово-комунального господарства та до рішення міської ради «»Про бюджет міста».

Таким чином, у бюджеті будуть збільшені видатки загального фонду на фінансування міської комплексної Програми сприяння ефективному розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків; комплексний благоустрій прилеглої до музею території по вул. Електрометалургів, 46/а; придбання піску для дитячих майданчиків та на поточний ремонт будинків комунальної власності.

Видатки спеціального фонду збільшені на придбання буру для встановлення опорних стовпів зовнішнього освітлення; виготовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію доріг міста; капремонт старих аварійних ділянок магістрального водопроводу і розподільчої мережі в приватному секторі; капітальний ремонт електромережі в будівлях міської лікарні №1 по вул. 50 років НЗФ, 2/А; придбання комп'ютерної техніки для впровадження програми «Електронний реєстр пацієнтів» у центрі первинної медико-санітарної допомоги та інше.

Під час сесії про результати діяльності у першому півріччі 2017 року прозвітував керівник Нікопольської місцевої прокуратури сергый сидоров , а начальник Нікопольського відділу поліції ГУ НП у Дніпропетровській області - Євген Кравцов надав інформацію про стан законності, боротьбу зі злочинністю та охорону порядку на території Нікополя у 2017 році.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

У Нікополі вандал розмалював пам’ятник і хвалився цим у соцмережах

Читать наступну

У школах Нікополя розпочався новий навчальний рік. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство