В школі № 1 пройшла навчальна евакуація

В школі № 1 пройшла навчальна евакуація

5 жовтня в загальноосвітній школі №1 рятувальна бригада Нікопольського міськрайонного відділу ГУ ДСНС України в Дніпропетровській області провела навчально-рятувальну операцію з ліквідації умовної пожежі.

Відповідно до задуму, на другому поверсі школи відбулося загоряння із сильним задимленням. Адміністрація школи, викликавши «101», розпочали евакуацію дітей та первинні дії у боротьбі з вогнем. Після повної евакуації з приміщення, один із класних керівників повідомив про (уявну) відсутність одного учня. Рятувальники оперативно провели розвідку та врятували дитину.

Умовну пожежу ліквідовано та рятувальні дії виконано успішно завдяки злагодженій та оперативній роботі підрозділу. По закінченні операції, з метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, начальник Нікопольського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Костянтин Сегедій провів невелику лекцію для учнів та персоналу школи. Також, були продемонстровані спорядження та техніка, які є на озброєнні частини.


Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

У Нікополі крадій полював на дачі

Читать наступну

Суд по «делу ПриватБанка» арестовал заводы Коломойского и Боголюбова

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство