В Україні закривається популярне шоу

В Україні закривається популярне шоу

Цієї весни телеканал СТБ зупиняє виробництво національного талант-шоу «Україна має талант». Дев’ятий сезон проекту (він же – другий сезон дитячої версії), фінал якого відбувся 27 травня 2017 року, став завершальним в історії каналу. 

Нагадаємо, «Україна має талант» – це адаптація популярного американського шоу «America’s Got Talent». Телеканал СТБ подарував українцям шоу в 2009 році, запустивши перший сезон. Новий телепроект моментально завоював величезну популярність значною мірою завдяки тому, що глядачі отримали можливість не просто спостерігати за учасниками, а й спробувати власні сили, адже прийти в проект могла будь-яка людина, яка володіє творчим талантом, – будь то дресирування собачок, жонглювання або малювання піском.

«Україна має талант» – це ціла епоха в історії СТБ, якою ми неймовірно пишаємося. За 9 років проект відкрив величезну кількість талантів; за успішною кар’єрою багатьох із них ми з радістю сьогодні спостерігаємо. Все це стало можливим завдяки професіоналізму команд, які створювали таке складне шоу, і, звичайно ж, наших суддів, яким випало непросте завдання визначати кращих з кращих. Ми вдячні колегам по каналу за цю працю і нашим зірковим суддям, особливо Славі Фроловій та Ігорю Кондратюку, які працювали всі сезони проекту, за професіоналізм, майстерність, витримку і вміння розгледіти справжній талант. Також ми вдячні нашим ведучим, яким протягом 9 років довелося бути підтримкою, друзями і втіхою для учасників», – коментує рішення керівник каналу СТБ Володимир Бородянський.

Джерело http://www.stb.ua

Читати попередню

Кліп українського гурту став сьомим у світі за переглядами

Читать наступну

В Украине собрались пересмотреть даты основания крупных городов

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство