Від Різдва до Різдва, від Святок до Святок. ВІДЕО

Від Різдва до Різдва, від Святок до Святок. ВІДЕО
Картинка к: Від Різдва до Різдва, від Святок до Святок. ВІДЕО

Ось і закінчилися Святки на Україні, що тривали цілих дванадцять днів – з сьомого по вісімнадцяте січня. Але, дивлячись на запорошену снігом землю, аж ніяк не хочеться говорити їм «До побачення».

Про виставку в музеї я вам вже розповідала, а тепер пропоную переглянути цікавий відеоролик з Палацу культури заводу феросплавів, бо не всі бажаючі мали змогу потрапити у вщент переповнену залу. Та й всю красу, що відбувалася на сцені, краще побачити своїми очима. Можу лише сказати, що глядачі від концерту отримали величезне задоволення і гучно аплодували оркестру народних інструментів викладачів Нікопольської школи мистецтв, вокалістам – Григорію Довженко, В’ячеславу Невпрязі, Олександру Шайнозі, Аріні Бєляєвій, народному фольклорному гурту «Микитин Ріг», хору кафедрального Спасо-Преображенського собору, вокальним ансамблям – недільної школи, «Червона рута» та дитячому з міста Марганець, тріо сім’ї Маханько «Рассвет», танцювальним колективам «Валерія» і «Фантазія», музичному квінтету «Играя паузы», а також юним театралам недільної школи.

                            

До всіх присутніх з привітаннями та найкращими побажаннями звернулися отець Миколай і заступник міського голови Юрій Сокол. А впродовж всього вечора з залою спілкувалася неперевершена ведуча Наталя Марущак.

Людмила Мищенко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

После взрыва гранат в суде Никополя усилили охрану

Читать наступну

Ветерани-силовики Нікопольщини вимагають перерахунку пенсій

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство