Видача гуманітарної допомоги від ООН у Нікополі і районі

Видача гуманітарної допомоги від ООН у Нікополі і районі
Картинка к: Видача гуманітарної допомоги від ООН у Нікополі і районі

Видача гуманітарної допомоги від ООН у Нікополі і районі: мешканців попередили про небезпеку
Стартувала видача гуманітарної допомоги від ООН у Нікополі і більшості інших громад району. До мешканців з важливим попередженням звернувся начальник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко.

Друзі, в більшості громад району розпочато видачу продуктових наборів від Всесвітньої продовольчої програми ООН у рамках співпраці з волонтерською платформою СпівДія. Це великий та важливий проект. Водночас, кожного дня прибережні території зазнають потужних денних артилерійських обстрілів. В таких умовах скупчення людей є досить небезпечним,– сказав Євтушенко.

Особливо це стосується міста Нікополь. За словами Євтушенка, наразі міський голова Нікополя та задіяні працівники виконкому і комунальних закладів працюють над збільшенням швидкості видачі шляхом відкриття додаткових пунктів та оптимізації процесу.Прошу терпіння і розуміння – найбільша кількість жителів та постійні обстріли об’єктивно ускладнюють процес, – сказав
начальник РВА

Він попросив не займати черги з шостої ранку, краще прийти в пообідню пору. Якщо маєте вдома продукти – наступні декілька днів, утримайтесь від відвідування пунктів видачі.Таким чином ми зменшимо навантаження та пришвидшимо процес. Звертаю вашу увагу – продуктових наборів достатньо, більшість жителів отримає їх в найближчі тижні. Погодьтесь, що жодна гуманітарна допомога не вартує вашого здоров’я або життя. Бережіть себе, – додав Євтушенко.

Джерело: https://nikopol.nikopolnews.net/

Читати попередню

20 лютого Україна вшановує пам'ять героїв Небесної Сотні

Читать наступну

Навіщо окупанти запускають повітряні кулі над Україною

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство