Відбувся березневий прийом міського голови

Відбувся березневий прийом міського голови
Картинка к: Відбувся березневий прийом міського голови

5 березня на щомісячному прийомі міського голови Андрія Фісака піднімалось чимало важливих питань. Так, нікопольці звернулись загалом з питаннями житлово-комунальної сфери та земельних питань.

Одним із важливих звернень стало визначення алгоритму ремонту будинку 24 на вул. Першотравневій. Під час прийому мешканців даної багатоповерхівки, міським головою було дано заключну відповідь щодо цього питання. Нагадаємо, що у 2017 році будинок отримав статус 4 категорії аварійності та став технічно-непридатним для життя. Тоді будівельна комісія Запорізького проектного інституту виявила причину – підтоплення і її було усунуто. Далі, дослідження проводив Дніпропетровський проектний інститут і дав заключення щодо проведення необхідних робіт.

Спираючись на те, що просадження будинку зупинено, можна приступати до наступних етапів по відновленню будинку. Тож, першим етапом стає посилення 3 під’їзду, другий етап має на увазі посилення всіх під’їздів, заключний етап – капітальний ремонт усього будинку. Роботи планують розпочати наприкінці травня.

На час проведення робіт, мешканців у приміщенні не повинно бути, адже це небезпечно для життя. З цього приводу, спираючись на Закон України «Про житлово-комунальні послуги», місто надає мешканцям тимчасове житло – орендовані квартири, до моменту, поки роботи не буде закінчено. В свою чергу, Запорізький та Дніпропетровський проектні інститути повинні дати заключний висновок про придатність будівлі для життя.

Також, були питання щодо заміни водопровідно-каналізаційної системи у багатоповерхових будинках, де це необхідно. Ці звернення знайшли відповідь у програмі ЖКГ цього року, так як дані роботи заплановано та виділено кошти.

Андрій Петрович вислухав кожного громадянина та багатьом було назначено місяць наступного прийому, аби за наданий час вирішити хвилюючі питання нікопольців.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Куда звонить, если нужна помощь: номера амбулаторий Никополя

Читать наступну

У Нікополі відзначили річницю дня народження Шевченка

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство