Відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів

Відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів

26 грудня 2017 року в Нікопольському міжшкільному центрі трудового навчання та технічної творчості відбувся семінар-практикум для вчителів початкових класів та вихователів груп подовженого дня загальноосвітніх навчальних закладів міста на теми: «Виготовлення саморобних логічних ігор» та «Технічний малюнок».

Семінар-практикум пройшов з метою пропагування та популяризації технічної творчості серед учнів шкіл міста, зміцнення дружніх зв’язків з вчителями шкіл.

Міський семінар-практикум провели керівники гуртків початкового технічного моделювання - Продан Г.Л. за темою: «Виготовлення саморобних логічних ігор»; та гуртка технічного дизайну - Продан А.М. за темою: «Технічний малюнок»

У семінарі взяли участь 18 вчителів початкових класів та вихователів груп подовженого дня з 14 шкіл міста - №№ 2, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 15, 16, 18, 19, 20, 21, 25. Учасники семінару ознайомилися з призначенням логічних ігор для дітей початкових класів, їх видами, з методикою виготовлення ігор з різних матеріалів; методикою малювання фігурок тварин з дітьми молодшого шкільного віку. Вчителям було запропоновано план-конспект заняття з теми: А. Мілн «Вінні-Пух та всі-всі-всі», яке можна провести з дітьми у позакласній роботі. На цьому занятті діти з вчителем або вихователем мають малювати фігурки знайомих героїв мультфільму про Вінні-Пуха та його друзів.

Протягом всього семінару панувала доброзичлива атмосфера, всі вчителі сплачено працювали один з одним, ділилися своїм досвідом та уміннями. Учасники семінару отримали методичні матеріали та схеми виготовлення логічних ігор. По закінченню учасники зробили світлину на згадку про семінар.

Всі вчителі залишилися в захваті від семінару й залишили наш Центр з гарним настроєм та зразками.

Джерело nikopol-art.com.ua

Читати попередню

Новорічні дива продовжуються

Читать наступну

У краєзневчому музеї відкрилась виставка пам'яті Ігоря Богданенко. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство