Відсвяткував День народження Заслужений тренер України

Відсвяткував День народження Заслужений тренер України
Картинка к: Відсвяткував День народження Заслужений тренер України

Засновників легкої атлетики в місті Нікополі, почесний громадянин міста Нікополя, відмінник народної освіти України, учасник бойових дій у Великій Вітчизняній війні, нагороджений орденом «Вітчизняної війни 2-го ступеня», орденом «За мужність», медаллю «За оборону Києва», «За перемогу над Німеччиною» - Володимир Дмитрович Бредихин, йому виповнилося 91 рік.

З них майже все життя він присвятив спорту, тренерсько-викладацьку роботу він розпочав з 1951 року, працював вчителем фізвиховання.

Свою тренерську роботу він розпочав з 1956 року у ДЮСШ №1, де працював старшим тренером відділення легкої атлетики по 2016 рік. За свою спортивну діяльність Володимир Дмитрович підготував плеяду чемпіонів області, України, СРСР, призерів, чемпіонів, рекордсменів Європи і світу, а також майбутніх олімпійських чемпіонів.

Управління з гуманітарних питань, відділ з питань спорту, адміністрація і весь тренерський склад ДЮСШ№1 вітає Володимира Дмитровича, дякує йому за працю і високий професіоналізм, та бажаємо йому міцного здоров'я !!!

Rodion Konik

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

В Никополе пройдет финал Чемпионата Украины по волейболу

Читать наступну

Пішов з життя керівник який виховав багато спортсменів

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство