Визначено компанію-управителя 164 багатоквартирних будинків

Визначено компанію-управителя 164 багатоквартирних будинків
Картинка к: Визначено компанію-управителя 164 багатоквартирних будинків

У 2015 році в Україні був прийнятий закон про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках, згідно з яким існують три варіанти управління будинками. Мешканці можуть створити ОСББ, на загальних зборах обрати голову і самостійно вести господарську діяльність або можуть найняти на посаду управителя фізичну або юридичну особу. Якщо ж протягом двох років мешканці багатоквартирних будинків не визначилися з вибором, то міська влада зобов'язана провести конкурс на управителя.

У Нікополі 552 багатоквартирних будинки створили ОСББ. Однак 164 багатоквартирних залишалися без управителя.

Як повідомив начальник управління благоустрою, інфраструктури та комунального майна Всеволод Зинченко, був оголошений конкурс, який виграла компанія «ДомКом Нікополь».

Чи будуть ремонтувати будинки, управителем яких стала компанія «ДомКом Нікополь»? За словами заступника міського голови Сергія Тихенка, в міському бюджеті є три мільйони гривень, які в цьому році буде виділено на поточний і капітальний ремонт через компанію-управителя.

Перевіряти та контролювати якість виконання робіт будуть старші будинків і в разі необхідності пред'являти претензії управителю. Що саме треба відремонтувати повинні визначати мешканці будинків на загальних зборах.

Вже укладені договори з кожним будинком, який обслуговує ДомКом Нікополь. У договорах вказано тариф, заявлений на конкурсі. На офіційному сайті Нікопольської міської ради будуть опубліковані договори по кожному будинку. Інформація про тариф і про те, яким чином його можна поміняти, доведена до мешканців будинків, які обслуговуються.

Управління благоустрою, інфраструктури та комунального майна Нікопольської міської ради уклало з компанією «ДомКом Нікополь» договір терміном на один рік. Протягом цього часу компанія буде надавати послуги, а мешканці будинків зможуть оцінити якість обслуговування і вирішити чи хочуть вони продовжувати співпрацю.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Южном районе Никополя строим первую амбулаторию

Читать наступну

До уваги колишніх працівників ПАТ «НПТЗ»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство