Влада Нікополя продовжує вирішувати проблему цвітіння водосховища

Влада Нікополя продовжує вирішувати проблему цвітіння водосховища...
Картинка к: Влада Нікополя продовжує вирішувати проблему цвітіння водосховища

На цьому тижні відбулось Засідання координаційної ради з питань екології та використання природних ресурсів в м. Нікополі під головуванням заступника міського голови Юрія Сокола. Повертаючись до теми пошуків ймовірних джерел розповсюдження неприємного запаху у місті нагадуємо, що на попередньо було взято проби води для Лабораторного аналізу екологічної інспекції Дніпропетровської області. За результатами відібраних проб поверхневих вод Каховського водосховища, які взяли у різних місцях.

Внаслідок досліджень виявлено забруднення води, але не тваринного походження (фекальні). Зі слів начальника лабораторії міськводоканалу, вода стояча і тому, відбувається процес гниття водоростей, який зумовлено високою температурою повітря та браком достатньої течії. Тобто наше водосховище забруднює саме себе та наближає ситуацію із втратою можливості використання його з метою забору питної води.

Після обговорень, було вирішено бити на сполох на рівні держави. Адже Каховське водосховище – об’єкт державної власності і місто має намір звертатись до Мінприроди, Департаменту екології та використання природних ресурсів Дніпро ОДА з резолюцією про вкрай необхідне проведення досліджень стану Каховського водосховища з залученням науковців.

Якщо ситуацію не взяти під контроль – без води залишиться не лише Нікополь, а й усе узбережжя водосховища, яке тягнеться на декілька областей.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

 

Читати попередню

Ремонтники вивели з ладу світлофор

Читать наступну

В Никополе задержали членов банды «Белое братство»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство