Ворог здійснює обстріли певних об’єктів інфраструктури, що значно ускладнює забезпечення мешканців Нікополя водою

Ворог здійснює обстріли певних об’єктів інфраструктури, що ...
Картинка к: Ворог здійснює обстріли певних об’єктів інфраструктури, що значно ускладнює забезпечення мешканців Нікополя водою

Начальник Нікопольської РВА Євген Євтушенко повідомив про поточний стан справ з водозабезпеченням Нікопольського району.

В одній з громад частково відновлено централізоване водопостачання, в інших тривають роботи. На частині територій вже отримують воду з свердловин, створюються нові водойми замість втрачених. Громади, де ситуація найбільш складна – отримали станції з очистки води.

На території продовжують завозити технічну і питну бутильовану воду. Представники місцевої влади розуміють слабкі місця та намагаються їх усувати в межах наявних ресурсів. Оберіть відносно них стратегію порад та співпраці. Так всім нам буде легше пройти ці випробування.

Районна військова адміністрація отримала від обласної військової адміністрації та розподілила між громадами району 180 ємностей для води великої місткості.

“Найбільша увага до міста Нікополь, в ньому ж найважча ситуація. Декілька днів ворог здійснює обстріли певних об’єктів інфраструктури, що значно ускладнює забезпечення мешканців міста водою. Вони чудово розуміють куди цілять та роблять все для подальшого погіршення гуманітарної ситуації. Люди, відповідальні за забезпечення міста водою та світлом працюють постійно, часто під артилерійськими обстрілами та роблять все можливе щоб місто функціонувало попри терор з боку росіян. Але, сьогодні маємо надто багато біди для одного невеликого міста України. Далеко не про все можливо написати в мережі “Інтернет”, — написав Євген Євтушенко.

Джерело: https://www.prikhist.com/

Читати попередню

Росія завершила підготовку до теракту на ЗАЕС

Читать наступну

Бутильовану питну воду у Нікополі можуть отримати усі пенсіонери

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство