Вперше в Нікополі пройшов «Олімпійський дует»

Вперше в Нікополі пройшов «Олімпійський дует»
Картинка к: Вперше в Нікополі пройшов «Олімпійський дует»

7 квітня, щорічно відзначають Всесвітній день здоров'я. Мета святкування – підкреслити важливість здоров'я кожної людини і людства в цілому. Дуже символічно, що напередодні цього дня наше місто вперше приєдналося до нового спортивного проекту.

Напередодні Всесвітнього дня здоров’я вперше в Нікополі відбулися змагання «Вчитель + учень = олімпійський дует». Ідея проекту належить вчителю фізичної культури Олександру Клименко, який працює в Червоногригорівській селищній об’єднаній територіальній громаді.

– Цей проект чотири роки проходив в Нікопольському районі і я радий, що тепер його підтримав і Нікополь, – каже Олександр Клименко.

Це чудове спортивне свято проходило на базі нікопольської школи № 10 і зібрало десять команд. Право запалити олімпійський вогонь надали майстру спорту міжнародного класу, бронзовій призерці XXIX Олімпійських ігор в Пекіні 2008 року Олені Антоновій та вчителю фізичної культури нікопольської школи № 10, ініціатору змагань «Вчитель + учень = олімпійський дует» в Нікополі Сергію Бондаренку. Учасники змагань пробігли з палаючим факелом навколо будівлі школи и розпочали перші випробування.

Оскільки даний проект проходить під егідою Національного олімпійського комітету України, для випробувань були обрані олімпійські ігрові види спорту: баскетбольна естафета, бадмінтон та волейбол. Обов'язковий принцип змагань – гендерна рівність: якщо вчитель чоловік, то з ним в команді дівчина, якщо вчитель – жінка, то з нею в команді хлопчик.

Запорукою успіху в «спортивних баттлах» стали не тільки гарна фізична та технічна підготовка учасників, а й командна взаємодія вчителя і учня.

– Цей спортивний захід направлений не тільки на розвиток спорту, а ще й на те, що взаємозв’язок між вчителем та учнем становиться набагато міцнішим і учні таким чином відчувають підтримку своїх вчителів, – говорить начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна. – В першу чергу хочеться подякувати за підтримку міський владі міському голові, депутатському корпусу. Дуже сподіваємось на те, що цей захід стане традиційним і щороку кількість учасників буде збільшуватися.

Переможцями в змаганнях «Вчитель + учень = олімпійський дует» стали одразу дві команди: нікопольської школи № 16 і школи села Придніпровське.

Всі призери отримали дипломи, медалі та кубки окремо в кожному виді змагань, а також за загальний залік. Крім того, їм вручили дипломи та подарунки від спонсорів. Спеціальний приз в тисячу гривень отримали переможці баскетбольної естафети від першого чемпіона незалежної України в потрійному стрибку серед юніорів Сергія Чауса.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Розпочато другий етап ремонту вулиці Херсонської

Читать наступну

В Никополе прошел Чемпионат Днепропетровской области по скалолазанию

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство