Вже 7 місяців про Нікополь розповідають у світових та українських ЗМІ

Вже 7 місяців про Нікополь розповідають у світових та українських ...
Картинка к: Вже 7 місяців про Нікополь розповідають у світових та українських ЗМІ

7 місяців окупанти обстрілюють Нікополь з окупованих територій, знищують будинки, інфраструктуру та вбивають мирних людей. За цей час до нашого міста приїжджали кореспонденти з усього світу, щоб показати злочини російської армії.

Міська влада завжди відповідає на питання, які цікавлять кореспондентів та супроводжує їх на місця обстрілів, щоб якомога більше людей дізналися про наше незламне місто, яке зараз знаходиться в атмосфері постійного терору окупантів.

10 лютого до Нікополя приїхали знімальні групи телеканалів Інтер, Суспільне та 1+1. Вони поспілкувалися з міським головою Олександром Саюком про те, як міська влада оперативно ліквідовує наслідки ворожих обстрілів та допомагає нікопольцям, що постраждали від них, чи є проблеми з водопостачанням, як містяни реагують на тривоги, та яка загалом ситуація в місті на сьогодні.

Після цього медійники поїхали відзняти місця нещодавніх обстрілів та поспілкуватися, з людьми, які постраждали під час нічних ворожих атак.

Попри всі жахи та негаразди, нікопольці не втрачають віри та надії, й щиро сподіваються на скорішу перемогу України, яка принесе мир та спокій в наше місто.

Читати попередню

За день ворог тричі атакував Нікополь і район: окрім загиблої є дві поранені жінки

Читать наступну

Заходи безпеки при світломаскуванні

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство