Відбувся шостий турнір з самбо iм. І. Дубовика

Слід зазначити, що Заслужений тренер України, майстер спорту СРСР і Почесний громадянин Нікополя Іван Тихонович Дубовик за свою сорокарічну тренерську кар’єру виховав близько тридцяти майстрів спорту СРСР та України, двох майстрів спорту міжнародного класу, а також кілька чемпіонів світу та Європи. Чотири його вихованця  продовжують справу легендарного спортсмена і тренують нікопольських самбістів. І, незважаючи на поважний вік і стан здоров’я, Іван Тихонович ніколи не пропускає турніри на свою честь.

Цьогоріч поборотися за почесні трофеї на турнір приїхали більше, ніж 132 юних спортсменів з різних куточків Дніпропетровської області — Жовтих Вод, Кривого Рогу, Кам’янки Дніпровської, Дніпропетровська, Марганця. Безумовно, взяли участь у змаганнях і нікопольці. Бійцівські поєдинки проводилися за ваго-вими категоріями. В дев’яти з них нікополь-ці здобули перемогу та призові місця.

Так, у ваговій категорії 22 кг кращим став Назар Пєтров (СК «Електрометалург»), друге місце у Кирила Славенського («Спорт для всіх»), третє — у Давида Яганова («Спорт для всіх»). У ваговій категорії 25 кг переміг Кирило Тимошенко («Спорт для всіх»). У ваговій категорії 28 кг: перше місце — Роман Ахмедзянов («Спорт для всіх»), третє місце — Микита Чєкменьов (СК «Електрометалург»). У ваговій категорії 38 кг третє місце – у Антона Гетьмана (СК «Трубник»). У ваговій категорії 41 кг: друге місце — Герман Колгушкін (СК «Трубник»), третє місце — Микита Яганов («Спорт для всіх»). У ваговій категорії 45 кг третє місце у Андрія Сухоцького (СК «Електрометалург»). У ваговій категорії 50 кг: перше місце — Ростислав Русин («Спорт для всіх»), третє місце — Євген Вяткин (СК «Електрометалург»). У ваговій категорії 74 кг перемогу здобув Олександар Коваленко (СК «Електрометалург»). У ваговій категорії 74 кг: перше місце — Володимир Алмаз («Спорт для всіх»), друге місце — Іван Черкащенко («Спорт для всіх»), третє місце — Олександр Дубовик («Спорт для всіх»).

Підготували наших юних спортсменів Заслужений тренер України Григорій Дашко та  тренери (МСМК) Микола Касьянов, Олександр Темураєв, Олександр Алейников, Олександр Науменко.

Хлопці-переможці отримали почесні призи — грамоти, кубки та медалі від комунального підприємства «Спорт для всіх» та школи «Трубник». Приємною несподіванкою для бійців стали й номінації «За волю до перемоги» та «Найшвидшу перемогу», за які передбачалися грошові винагороди від депутата міської ради Вадима Колесника.