Характерні помилки при заповненні податкової звітності з екологічного податку за другий квартал 2017 року

Характерні помилки при заповненні податкової звітності з екологічного ...
Картинка к: Характерні помилки при заповненні податкової звітності з екологічного податку за другий квартал 2017 року

Нікопольська ОДПІ інформує, що ДФС України за результатами попереднього аналізу податкової звітності з екологічного податку за другий квартал 2017 року встановлено непоодинокі методологічні помилки заповнення податкової звітності, а саме.

1. Платниками під час заповнення додатків до Податкової декларації екологічного податку, не враховано, що з 1 січня 2017 року збільшено на 12% ставки екологічного податку, що діяли у 2016 році.

2. У колонці 3 додатків 1 – 3 до Декларації фактичний обсяг викидів або об’єкт оподаткування платниками зазначається у «кілограмах», а не у «тоннах», як передбачено додатками.

3. У випадках коли коефіцієнт дорівнює «1», у колонці 5 додатка 2, колонках 5 та 6 додатка 3 до Декларації платниками замість «1» зазначається «0».

4. У колонці 5 додатка 2, колонках 5 та 6 додатка 3 до Декларації платниками зазначається коефіцієнт інший, ніж передбачено Податковим кодексом України зі змінами та доповненнями (далі – ПКУ), або замість коефіцієнта вказується ставка податку.

5. У додатках 1 – 3 до Декларації платниками зазначається не безпосередній код забруднюючої речовини (відходів), а загальний – код групи забруднюючої речовини (відходів) або код зовсім не зазначається.

6. У додатках 1 – 3 до Декларації платниками зазначається код однієї забруднюючої речовини (відходів), а ставка іншої.

7. Платниками заповнюється замість одного додатка до Декларації інший додаток.

З урахуванням зазначеного, звертаємо увагу платників екологічного податку на забезпечення правильного заповнення усіх реквізитів звітності, застосування ставок та коефіцієнтів.

Читати попередню

Нікопольці в режимі «онлайн» зможуть стежити за радіаційним фоном у місті

Читать наступну

Нікопольські школярі розповіли про літній відпочинок

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство