Хочу у центрі Нікополя замість собачого лігва – теплий туалет

Хочу у центрі Нікополя замість собачого лігва – теплий туалет...

Зараз весь нікопольський фейсбук перенасичений закликами голосувати за той чи інший проект бюджету участі. Авжеж, адже до фінішу голосування залишилися лічені часи.

Багато цікавих пропозицій висунули на конкурс нікопольці. Я трохи вагалася, яку ж обрати. Але дивлячись на те, що відбулося зі мною восени 2016-го за краєзнавчим музеєм, я просто не могла пройти повз проекту громадського туалету у центрі міста.

Справа була така. Кінець жовтня. Вихідні. Я мандрувала на Першотравневий ринок. А у цей час у Нікополі саме планово відключили воду на пару днів. Мені дуже кортіло в туалет, та я не була певна, чи працює він на ринку без води. Отож, вирішила по-народному сходити до вітру у замузейні нетрі, що саме трапилися мені на шляху.
Вибачайте за такі подробиці, але з пісні слів не викинеш.

Отож, тільки-но я знайшла містечко позатишніше, аж тут почула гавкіт. Спочатку на мене з-за кущів вийшла одна собака, потім друга, за нею – третя, четверта... Я ледь встигла натягнути на себе штани, коли вони обступили мене з усіх боків і без перестанку гавкали. Все ближче та ближче. Овва, я потрапила у справжнє собаче лігво.

Жах, розпач вирвалися у мій шалений крик. Я намагалася відступити, та гострі зуби захисників своєї території вже рвали на мені одіж та впивалися у тіло. Не знаю, щоби було далі, аби повз не йшов мужчина, який почув поклик про допомогу та своїм грізним криком нагнав зграю собак. Я відбулася переляком, подряпинами та рваною раною на нозі. А ще я потім протягом місяця за вказівкою лікаря-травматолага відстежувала, як він висловився, «мою» собачу зграю. Аби всі песики, що мене покусали, були живі та здорові, і мені не довелося робити укол від сказу. До речі, ходила до лігва я не самотужки, а із ще одним «щасливчиком», якому теж довелося відчути на собі ікла місцевих мешканців. Ото ми веселилися, видивляючись «наших» псів і бажаючи їм міцного здоров’я.

Сьогодні, коли є перспектива побудови на знаковому для мене місці нормального теплого громадського туалету (до того ж, безкоштовного, як обіцяє автор проекту), звичайно, я проголосувала за цю пропозицію. До речі, зробити в інтернеті це було зовсім не складно. Я справиилася буквально за дві хвилини.

 Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Заканчивается голосование за бюджет участие в Никополе – не утихают споры

Читать наступну

Над центром Нікополя здійнявся перший купол УПЦ Київського патріархату. ВІДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство