Як будуть їздити пасажири пільгової категорії в автобусах та чи зміниться тариф

Як будуть їздити пасажири пільгової категорії в автобусах та ...
Картинка к: Як будуть їздити пасажири пільгової категорії в автобусах та чи зміниться тариф

З 1 червня поточного року кількість автобусів на маршрутній мережі Нікополя збільшена до 61. Вони працюють у звичайному режимі, а так звані «пільгові» автобуси типу МАН у зв’язку з адаптивним карантином в Україні на лінію ще не випустили. Але в автобусах, що курсують містом, передбачені місця для людей пільгових категорій. За один оборотний рейс в автобусі, а це від початку до кінця маршруту, можуть проїхати безкоштовно не більше чотирьох пасажирів-пільговиків. Згідно з чинним законодавством до пільгових категорій відносяться: особи з інвалідністю в наслідок війни, учасники бойових дій, ветерани військової служби та органів внутрішніх справ, батьки загиблих військовослужбовців, реабілітовані особи, громадяни, які постраждали в наслідок Чорнобильської катастрофи І та ІІ категорії, особи з інвалідністю І групи та ІІ групи по зору, дітей з інвалідністю до 18 років, члени сімей загиблих ветеранів війни, жертв нацистських переслідувань, дружин ЧАЕС померлого громадянина, дітей з багатодітних сімей, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Що стосується питання зміни тарифу за проїзд у громадському транспорті у зв’язку зі зниженням ціни на дизельне пальне, то за словами заступник начальника управління економіки, фінансів та міського бюджету Світлани Сідько, тариф за проїзд в автобусах поки що змінюватися не буде, у зв’язку з перевезенням громадян в карантинних умовах тільки на «сидячих» місцях в автобусах.

До речі, графік руху всіх автобусів за визначеними маршрутами розміщено на офіційному сайті Нікопольської міської ради. Якщо у вас виникли будь-які питання стосовно курсування автобусів, то можна зателефонувати до диспетчерської служби за телефоном: (099) 747-78-22.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

 

Читати попередню

Юная художница из Никополя победила в международном конкурсе

Читать наступну

Что происходит с нашей никопольской дамбой?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство