Як нікопольцям розібратися в повідомленні про призначення субсидії

Як нікопольцям розібратися в повідомленні про призначення субсидії...

Управлінням праці та соціального захисту населення з 1 жовтня 2017 року проведено перерахунок розміру субсидії на опалювальний період 2017-2018 рр.


Всі сім’ї, яким призначено субсидію, до кінця жовтня отримали повідомлення про розміри нарахованої субсидії на опалювальний період. До повідомлення внесено зміни, тому ми ще раз надаємо роз’яснення, як правильно сплачувати за послуги у випадку призначення житлової субсидії.


Нагадуємо, що субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги в межах соціальної норми житла та соціальних нормативів користування житлово-комунальними послугами і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов'язкового відсотка платежу.


В повідомленні про надання субсидії, крім персональних даних, зазначається:

-        загальний розмір субсидії, що пропорційно розподіляється на всі види ЖКП, якими користується сім’я;

-        встановлений для сім’ї відсоток платежу та розмір визначеної для сім’ї обов’язкової плати в межах встановлених державою соціальних норм;

-        окремо зазначено розмір субсидії та соціальну норму на опалення на жовтень 2017 року, враховуючи що опалювальний період для отримувачів субсидії встановлений з 16 жовтня 2017 року до 15 квітня 2018 року.

 

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Позарившись на деньги и вино, марганчане получили по 13 лет за убийство

Читать наступну

Звідки береться патріотизм?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство