Як пенсіонерам отримати електронне посвідчення?

Як пенсіонерам отримати електронне посвідчення?
Картинка к: Як пенсіонерам отримати електронне посвідчення?

Електронне пенсійне посвідчення – це пластикова картка, яка поєднує в собі і банківську картку, на яку надходять пенсійні виплати, і посвідчення особи з відповідними персональними даними. Пред’явивши посвідчення, пенсіонер може скористатися пільгами, які йому гарантує статус: безкоштовний проїзд у громадському транспорті, знижки в магазинах, аптеках тощо.

Електронне пенсійне посвідчення вже містить електронний цифровий підпис, який дає змогу отримувати електронні документи на веб-порталах органів влади. Отримати таке посвідчення може будь-хто з пенсіонерів. Наявне паперове посвідчення можна замінити на новий документ. Водночас перехід на новий тип документа не є обов’язковим, раніше видані посвідчення продовжують бути чинними.

Щоб отримати електронне пенсійне посвідчення, потрібно звернутися до відділення Пенсійного фонду за місцем проживання і подати заяву. Заява формується автоматично з даних, наявних у базі Пенсійного фонду. Пенсіонерові необхідно її лише підписати.

Для виготовлення документа пенсіонерам, які бажають отримати нове посвідчення замість попереднього, можуть бути використані фото, наявні в базі даних Пенсійного фонду. Ті, хто виготовляє електронне пенсійне посвідчення вперше, можуть надати фото чи сфотографуватися безпосередньо у відділенні фонду.

Виготовляє електронне пенсійне посвідчення, яке одночасно є платіжною карткою, Державний ощадний банк України. Нині Пенсійний фонд веде переговори з іншими банками про таку можливість. Виготовляється посвідчення протягом 30 днів і видається в обраному відділенні банку.

Источник: https://nikopolnews.net/

Читати попередню

Трассу Никополь-Днепр будет ремонтировать компания «УПС» за 358 млн.

Читать наступну

Никопольчанину будут платить пожизненную государственную стипендию

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство