Як проходить виготовлення шильдиків з металу

Як проходить виготовлення шильдиків з металу

Шильди з металу — це накладки для різноманітної продукції. На них прийнято наносити текстові дані або графіку, які належать до конкретного виробу. Їх ще можна назвати інформаційними табличками. Це ефективний спосіб брендування товарів, їх маркіровка. А ще на такі міні-таблички наносять позначення характеристик чи поради, щодо заходів безпеки при використанні приладу. Їх наявність — це можливість удало виділити стиль, підкреслити імідж компанії, підвищити впізнаваність будь-якого бренду.

Якісні шильдики металеві можуть позначати: спеціальне устаткування, ексклюзивні предмети меблів і інтер'єру, автомобілі, побутову і комп'ютерну техніку, дизайнерський одяг та багато інших статусних товарів. Також виготовлення шильд в Києві часто використовується в якості рекламної чи сувенірної продукції.

Плюси металевих шильдиків

Шильди мають чималу кількість переваг, серед яких:

  • довговічність — шильдики з металу стійкі до температурних перепадів, підвищених показників вологи, кислот, атмосферного впливу та різних ушкоджень;
  • різноманітність виконання — шильди бувають різних розмірів, товщини, дизайну;
  • лояльна вартість — виготовлення шильдів практично завжди робиться в досить великих кількостях, що вигідно внаслідок доступності кожної одиниці.

Шильдики з металу: виготовлення і різноманітність 

Шильди — естетичні вироби, для виготовлення яких використовується латунь. Малюнки на таких листах протравлюються кислотою. Потім шильди вирізуються по контуру за допомогою спеціального штампа. Ще одна операція — полірування. Об'ємні поверхні додатково декоруються гальванічним покриттям. Також пропонується розфарбувати поверхню різноколірними емалями.

Штамповане виготовлення шильд в Києві затребувано для великих накладів. Ця технологія дозволяє з високою точністю передавати рельєф і об'єм зображення. В першу чергу вручну створюється металевий штамп. Він потрібен для формування об'ємних картинок. Потім кожна шильда вирізується по контуру за допомогою спеціального верстата. Далі її полірують, декорують, враховуючи побажання замовника.

Якщо ж потребується створити виріб категорії VIP-товарів, то варто віддати перевагу класичному литтю. З такою технологією литі шильди металеві стають ексклюзивними.

Компанія “УФ Колор" готова вигідно зробити шильди у Києві. Пропонується комплексний підхід — від розробки дизайну виробу до його виготовлення у будь-яких кількостях. Всі питання пропонується задавати менеджерам но номерам контактних телефонів.

Читати попередню

Для чего нужна печать на текстиле в Киеве?

Читать наступну

Реабилитация после травм и операций в домах престарелых

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство