Як у Нікополі отримати допомогу на збільшення потужності

Як у Нікополі отримати допомогу на збільшення потужності
Картинка к: Як у Нікополі отримати допомогу на збільшення потужності

У Нікополі певним категоріям населення нададуть з міського бюджету фінансову допомогу на збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією для житлових приміщень.

Сесією Нікопольської міської ради для надання фінансової підтримки громадянам міста прийнято рішення від 31.01.2020 року № 86-58/VII «Про надання одноразової матеріальної допомоги на оплату вартості збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією для житлових приміщень мешканцям міста Нікополя», яким визначено порядок та умови надання цієї допомоги з місцевого бюджету.

Допомога буде виплачуватись у грошовій формі громадянам, відповідно до заходів Програми «ТУРБОТА» на 2019 – 2021 роки, у межах коштів, передбачених на зазначені цілі в місцевому бюджеті на відповідний рік.

Які умови надання допомоги?

Допомога буде надаватись непрацюючим пенсіонерам, які зареєстровані в житловому приміщенні і середньомісячний сукупний дохід на одну особу не перевищує 2000,0 грн. з числа осіб, яким в житлових приміщеннях встановлено електроопалення в установленому порядку та які потребують збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією.

Який порядок надання допомоги?

Для визначення права на допомогу з оплати вартості збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією для житлових приміщень,громадяни подають заяву до управління соціальної політики (вул. Отаманська буд. 2, каб. 8 ) та повний пакет документів, який складається з оригіналів та копій наступних документів:

1) паспорт (оригінал та копія);

2) довідка про присвоєння ідентифікаційного номера платника податків (оригінал та копія);

3) довідка з місця проживання про склад зареєстрованих осіб;

4) довідки про доходи всіх зареєстрованих в житловому приміщенні осіб за шість місяців перед зверненням за допомогою;

5) оригінал та копія трудової книжки;

6) довідка з енергопостачальної організації про наявну потужність та про необхідність збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією для житлового приміщення, в якій зазначається вартість ставки за нестандартне приєднання потужності та ставки за лінійну частину приєднання для квартир і вартість ставки за стандартне приєднання для приватних будинків.

В якому розмірі надається допомога?

Допомога надається в розмірі вартості різниці між дозволеною потужністю та граничною потужністю житлового приміщення.

Гранична потужність складає:

для 2-кімнатних квартир - до 4,0 кВт.;
для 3-кімнатних квартир - до 4,5 кВт.;
для 4-кімнатних квартир - до 5,0 кВт.;
для приватного сектору - до 5,0 кВт.
Вартість 1 кВт для квартири становить - 1815,6 грн.

Вартість 1 кВт для приватного будинку – 1240,80 грн.

Який порядок виплати допомоги?

Після затвердження виконавчим комітетом Нікопольської міської ради списку громадян, підготовленого управлінням соціальної політики, в якому зазначені суми допомоги, проводиться її виплата. Кошти перераховуються на особові банківські рахунки осіб, зазначених в списку або на поштове відділення (за винятком).

Коли Допомога не надається?

Допомога не надається у разі не надання усіх документів, зазначених вище, через перевищення доходів.

Детальну інформацію та консультації з питання надання одноразової матеріальної допомоги на оплату вартості збільшення дозволеної потужності користування електричною енергією для житлових приміщень мешканцям міста Нікополя можна отримати за адресою: м. Нікополь, вул. Отаманська, буд. 2, каб. 8.

Джерело: https://nikopol.nikopolnews.net/

Читати попередню

Крошечная никопольчанка нуждается в помощи

Читать наступну

Заммэра Никополя обвинил «зеленых» активистов в отсутствии реконструкции парка Победы

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство