Як учні нікопольської школи мистецтв міжнародний конкурс підкорювали

Як учні нікопольської школи мистецтв міжнародний конкурс підкорювали...
Картинка к: Як учні нікопольської школи мистецтв міжнародний конкурс підкорювали

Учні Нікопольської школи мистецтв №1 взяли участь у ХХІІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Золотий лелека». Про це дізналися з повідомлення директора школи Ольги Пастушок. Вона написала:

« Нікопольську міську школу мистецтв на ХХІІ Міжнародному фестивалі дитячої творчості «Золотий лелека» названо найпрофесійнішою!!! Вітаємо учнів: Асмолову Анастасію, Гапич Дарину, Гудиму Єліну, Зеленську Катерину, Найдьон Катерину, Носач Ростислава, Половінцеву Анастасію та викладачів художнього відділення: Дробот Т.Ю. та Яценко К.Ю. з феєричним закінченням навчального 2018-2019 року! Вже стало доброю традицією щорічно приймати участь нашим вихованціям у Міжнародному фестивалі дитячої творчості «ЗОЛОТИЙ ЛЕЛЕКА»! Який проходить з 25 червня по 01 липня 2019 року в курортній зоні селища Рибаківка Миколаївської області.

Фестиваль покликаний створити умови вільного спілкування між дітьми різних країн світу, об’єднати українських дітей, а також сприяти відродженню культури і мистецтв України, пошуку та підтримці її талановитої молоді, надання дітям можливості реалізувати власні творчі здібності, залучення дітей до світу мистецтва, до вивчення національної культури і традицій свого народу. - Але такого результату як цьогоріч у нас ще не було - каже педагог Яценко К.О. Конкурсанти сильні, школи професійні, але ми зібрались і ось результат учнів викладача Дробот Т.Ю.:

1. Носач Ростислав Гран-прі, номінація "Живопис";
2. Асмолова Анастасія 1 місце, номінація "Живопис";
3. Гапич Дарина 1 місце, номінація "Живопис";
4.Гудиму Єліну 1 місце, номінація "Живопис", викладача Яценко К.Ю.;
5. Зеленська Катерина 1 місце, номінація "Графіка";
6. Найдьон Катерина 1 місце, номінація "Живопис";
7. Половінцева Анастасія 1 місце, номінація "Живопис".

Ми вдячні батькам за підтримку дітей та виховання в любові до праці, педагогам за професіоналізм і любов до наших дітей, дітям хочемо побажати творчих успіхів, нових перемог і здійснення найзаповітніших мрій! »

Источник: http://nikopol-art.com.ua/

Читати попередню

Стали известны имена призеров керамического симпозиума «СКИФИЯ. СКИФ И Я»

Читать наступну

У Нікополі дівчатка обрізають волосся, щоб допомогти онкохворим

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство