Як відслідковувати онлайн статус заяви вступника до навчального закладу

Як відслідковувати онлайн статус заяви вступника до навчального ...
Картинка к: Як відслідковувати онлайн статус заяви вступника до навчального закладу

Відслідкувати увесь процес проходження своєї електронної заяви до навчального закладу вступник може через її статус. Зробити це можна на сайті. Кожна подана електронна заява має певний статус – він змінюється після її обробки приймальними комісіями. Вступникам треба обов’язково переглядати статуси на сайті https://vstup.osvita.ua/ або в електронних кабінетах.

Наразі потрібно звернути особливу увагу на статус «Потребує уточнення вступником». Цей статус означає, що заклад вищої освіти прийняв заяву до розгляду, але є дані, які треба уточнити.

Яка саме інформація потребує уточнення зазначає навчальний заклад. Це можуть бути неправильно завантажені скан-копії документів, неповна контактна інформація тощо.

Вступникам, заяви яких потребують уточнення необхідно звернутись до закладу, що виявив неточності, й надати необхідну інформацію. Або внести необхідні зміни у електронному кабінеті.

Статус «Рекомендовано до зарахування» з’явиться не пізніше 18-ї години 26 липня 2019 року у тих вступників, які пройдуть конкурсний відбір та отримають рекомендації до зарахування на бюджет або контракт.

В такому разі вступнику, який рекомендований на бюджет, буде необхідно до 18.00 31 липня подати оригінали документів до приймальної комісії вишу.

Після цього статус заяви має змінитись на «Включено до наказу» – тобто вступника зараховано на навчання до закладу вищої освіти.

Источник: https://nikopolnews.net

Читати попередню

Водоканал Никополя сделал важное заявление

Читать наступну

Под Никополем выгорело два гектара пшеницы

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство